Била, душила і різала: у Нікополі до волонтерів потрапив понівечений пес

У Нікополі волонтери рятують пса, який потрапив до них у жахливому стані. Тварина знаходиться у притулку «Шанс на життя», повідомляє Nikopolnews. Про подію рассказала Олена Омельченко.

За її словами, над псом знущалася його власниця, яка проживає на третій ділянці. Свідками того, як вона била і душила собаку, стали мешканці сусідніх будинків. Вони забрали тварину у господині і передали волонтерам. Стверджують, що жінка має психічні відхилення.

Пес в глибокому шоці, але слава богу дихає, ковтає. На боці немає вовни, можливо грибок. Все це залито зеленкою. На голові йод. На боці зрізана частина шкіри. Але це не весь жах. На животику слід від розрізу. Чітко по лінії, де роблять розріз при операціях. Місце розрізу підбрито. Невже сама господиня різала?? Або що це може бути? Розрізати до кінця не змогла, і це врятувало собаку… – написала Олена Омельченко.

Волонтер назвала пса Акеллой.

Вона звернулася до всіх, хто володіє інформацією про нього і про його власницю, з проханням зателефонувати по номеру: 0665826709.

Було б добре, якби ситуацією зацікавилися правоохоронні органи. Адже якщо жінка дійсно психічно не здорова і агресивна, вона може бути небезпечна і для людей.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Відео – До нікопольського притулку приблудився дикий кабанчик

 

To Top