5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

1416
1416

[:ru]Почему ливневки в Никополе не справились – объяснил Всеволод Зинченко[:ua]Чому ливневі мережі у Нікополі не впорались – пояснив Всеволод Зінченко[:]

[:ru]Всеволод Зинченко объяснил, почему ливневые сети не справились с водой и город плавало во время дождей в последнее время. Объяснение чиновник обнародовал на своей странице в Фейсбуке.

По данным метеостанции Никополя, в июне этого года выпало 164,5 мм атмосферных осадков! При том, что месячная норма для нашего города за последние сто лет – 48 мм. Только с 1 июня зафиксированы осадки в размер 48,5 мм – то есть, больше чем на весь месяц, – написал Всеволод Зинченко.

Он добавил, что в течение 1-6 июля этого года выпало 34,7 мм атмосферных осадков, при норме для первой декады июля 16 мм.

Справочно: метеостанцией города Никополя в июне 1949 году зафиксирован аномальный исторический максимум осадков для июня в нашем регионе – 173 мм, а в июне 1985 года количество зафиксированных осадков составило – 141,1 мм.

Данные метеостанций берутся во внимание при строительстве городов! И, как правило, закладывают сети с двойным «запасом»! Из-за этого ливнем сети города были не в состоянии пропустить то количество воды, которое выпало за последние месяцы! – резюмировал чиновник.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

В Никополе более 1,1 тыс домохозяйств отказано в субсидии и 1 тыс отсрочено

Никопольчанам рассказали об изменениях размеров государственных пособий [:ua]Всеволод Зінченко пояснив, чому ливневі мережі не впорались з водою і місто плавало під час дощів останнім часом. Пояснення чиновник оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці.

За даними метеостанції Нікополя, у червні цього року випало 164,5 мм атмосферних опадів! При тому, що місячна норма для нашого міста (за останні сто років) – 48 мм. Лише за 1 червня зафіксовані опади в розмір 48,5 мм – тобто більше ніж на весь місяць, – написав Всеволод Зінченко.

Він додав, що протягом 1-6 липня цього року випало 34,7 мм атмосферних опадів, при  нормі для першої декади липня 16 мм.

Довідково: метеостанцією міста Нікополя у червні 1949 році зафіксовано аномальний історичний максимум опадів для червня у нашому регіоні – 173 мм, а у червні 1985 року кількість зафіксованих опадів становила – 141,1 мм.

Дані метеостанцій беруться до уваги при будівництві міст! І, як правило, закладають  мережі із подвійним «запасом»! Через це ливневі мережі міста були невзмозі пропустить ту кількість води, яка випала за останні місяці!– резюмував посадовець.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі більше 1,1 тис домогосподарств відмовлено у субсидії і 1 тис відтерміновано

Нікопольцям розповіли про зміни розмірів державних допомог[:]

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×