Чому ливневі мережі у Нікополі не впорались – пояснив Всеволод Зінченко

Всеволод Зінченко пояснив, чому ливневі мережі не впорались з водою і місто плавало під час дощів останнім часом. Пояснення чиновник оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці.

За даними метеостанції Нікополя, у червні цього року випало 164,5 мм атмосферних опадів! При тому, що місячна норма для нашого міста (за останні сто років) – 48 мм. Лише за 1 червня зафіксовані опади в розмір 48,5 мм – тобто більше ніж на весь місяць, – написав Всеволод Зінченко.

Він додав, що протягом 1-6 липня цього року випало 34,7 мм атмосферних опадів, при  нормі для першої декади липня 16 мм.

Довідково: метеостанцією міста Нікополя у червні 1949 році зафіксовано аномальний історичний максимум опадів для червня у нашому регіоні – 173 мм, а у червні 1985 року кількість зафіксованих опадів становила – 141,1 мм.

Дані метеостанцій беруться до уваги при будівництві міст! І, як правило, закладають  мережі із подвійним «запасом»! Через це ливневі мережі міста були невзмозі пропустить ту кількість води, яка випала за останні місяці!– резюмував посадовець.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі більше 1,1 тис домогосподарств відмовлено у субсидії і 1 тис відтерміновано

Нікопольцям розповіли про зміни розмірів державних допомог

To Top