Чорна субота. Як у Нікополі шукали і знайшли 15-річну Настю (відео)

Чорною виявилася субота 19 червня для Нікополя. Сьогодні зранку було знайдено мертвою 15-річну Анастасію Карнаух, яку шукали всім містом майже тиждень. Багато хто був впевнений, що дівчина-підліток просто втекла з дому і десь переховується чи кудись поїхала. До останнього вірили у щасливий фінал рідні.

Чи не щогодини мама Насті Тетяна публікувала на своїй сторінці у Фейсбуці звернення до доньки з благанням повернутися додому. «Рідненька, донечко, я тебе люблю, повернись», – писала мати.

Але, НА ЖАЛЬ… Дівчинка вже ніколи не повернеться додому.

Як повідомляв раніше Nikopolnews, її тіло знайшли на закинутій території колишньої ниткової фабрики, у кущах біля однієї із зруйнованих будівель. Це місце знаходиться поблизу району, де жила Настя. Попри небезпечність перебування тут, його часто обирають для проведення дозвілля місцеві підлітки – мешканця вулиць Княжої та Ізюмської, селищ Північне і Чкаловський. Піднімаються на закинуті будівлі, фотографуються на фоні «трешевих» пейзажів.

Причину смерті Анастасії Карнаух поліція досі не оприлюднила. Чи була вона результатом насильницьких дій, наразі невідомо. Працюють експерти.

Правоохоронці оприлюднили відео того, як велися пошуки Насті і як вони завершилися…

Нагадаємо: Повідомлення про зникнення дитини надійшло до поліції 15 червня. Мати дівчини розповіла, що напередодні ввечері донька пішла гуляти і не повернулася. На розшук дитини були орієнтовані всі служби поліції – ювенальні поліцейські, кінологи зі службовими собаками, превентивні співробітники та військові. Їм допомагали волонтери. Правоохоронці перевірили  вокзали, ринки, пляжі, парки, закинуті будівлі,  а також обстежили покинуті будівлі, лісосмуги та інші місця, де могла перебувати дівчинка. Після п’яти днів пошуків її тіло виявили на пустирі за покинутою будівлею.

Розшукати тіло допоміг кінолог зі службовим собакою – бельгійською вівчаркою Бєс.

Світла пам’ять Анастасії! Рідним – сил пережити таке страшне горе!

Хіти

To Top