Що отримає Нікополь в результаті реконструкції у 4 лікарні (фото)

Днями Nikopolnews вже повідомляв про те, що у Нікополі триває реконструкція приймального відділення у 4-й лікарні по проспекту Трубників, 50. На сайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації з’явилася додаткова інформація з приводу цих робіт і їх мети.

Що отримає Нікополь в результаті реконструкції?

Наразі тут роботи йдуть повним ходом: працівники шпаклюють, фарбують, бетонують. Вже зробили кімнату під комп’ютерний томограф. Завершують готувати приміщення для цифрового рентген-апарату. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Оновлюємо інфраструктуру, де надаватимуть невідкладну допомогу мешканцям Дніпропетровщини. Нині реконструкція – в приймальних відділеннях 13 опорних лікарень регіону», – зазначив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Як і в більшості приймальних відділень, реконструкцію Нікопольського проводять у дві черги. Нині оновлюють одну частину першого поверху, щоб не зупиняти прийом пацієнтів. Незабаром перейдуть до іншої.

«Прагнемо якнайшвидше зробити об’єкт «під ключ». В нас відповідальне завдання – модернізувати місце, де рятуватимуть життя. Має бути зручно лікарям та пацієнтам», – сказав представник генпідрядної організації Дмитро Рудавін.

Буде хірургія, травматологія. Рецепція, зручні місця для очікування, сучасне оздоблення кабінетів. Акцент – на новому обладнанні. Матимуть техніку, якої не було не тільки в лікарні, а й в місті.

«Раніше наше приймальне відділення займало усього 60 квадратних метрів. Тепер під нього облаштують увесь перший поверх – майже 800 квадратів», – розповіла генеральна директорка Нікопольської міської лікарні №4 Надія Бредихіна.

Коли встановлять ангіограф, лікарі зможуть проводити тромболізисну терапію хворим з інсультами. А ще стентування на серці.

Обслуговуватимуть майже 300 тисяч мешканців Нікополя та району, Марганця, Покрова,  Томаківки.

To Top