Де у Нікополі пройти флюорографію при підозрі на пневмонію (відео)

Начальник відділу охорони здоров’я Нікопольської міської ради Анатолій Сукач розповів про ситуацію з коронавірусом у Нікополі і про те, де в місті можна пройти флюорографічне обстеження при підозрі на пневмонію, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сюжет пресслужби НМР.

За словами Анатолія Сукача, флюорографію можна пройти за адресою вулиця Херсонська, 56 – це колишня поліклініка №1, де зараз знаходяться 7 і 10 амбулаторії. Сюди направляються сімейними лікарями дорослі пацієнти з підозрою на пневмонію.

Є покажчики, яким необхідно слідувати, щоб потрапити в потрібне приміщення. Центральним входом користуватися не потрібно. Треба йти за вказівниками до заднього входу – пояснив Анатолій Сукач.

Діти з підозрою на пневмонію направляються в рентген-кабінет, який знаходиться в дитячій лікарні за адресою проспект Трубників, 47. Обстеження попередньо узгоджується сімейним лікарем з адміністрацією лікарні. Маленькому пацієнту призначають час і дату проходження обстеження.

Люди з позитивним тестом на коронавірус (експрес або ПЛР) направляються для обстеження в рентген-кабінет за адресою 50 років НЗФ 2-а. Це хірургічний корпус лікарні. Сюди направляють і дорослих, і дітей.

Що стосується коронавірусу, ситуація в Нікополі не поліпшується. З 20 по 26 вересня було виявлено 239 нових випадків, а з 27 вересня по 3 жовтня – 274.

Рівень не знижується, госпітальна база працює напружено, вона перевантажена. З 113 пацієнтів, які станом на 4 жовтня перебували в стаціонарі, було 86 хворих коронавірусом – і всі вони не вакциновані, – сказав Анатолій Сукач.

Він закликав городян щепитися. Вакцин досить, вони доступні всім бажаючим.

Докладніше – у сюжеті:

до Речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Вакцинована пацієнт і ще дві смерті – загальна ситуація з коронавірусом у Нікополі на 5 жовтня

Коронавірус в Нікополі 4 жовтня – десятки нових випадків

 

Хіти

To Top