День металургів на набережній у Нікополі: відгуки різні, але такого у нас ще не було (фото, відео)

Такої кількості людей нікопольська набережна не бачила, мабуть, з того часу, коли тут якось вирішили відсвяткувати День міста. А вчора, 17 липня, всі, хто захотів і зміг, прийшли сюди подивитися широко розрекламоване водне шоу від Інтерпайпу, присвячене Дню металургів, і помилуватися реконструйованою зазначеною компанією ділянкою дамби.

Це свято можна назвати нікопольським столпотворінням… Або море людей біля моря Каховського. А машини стояли до Усова , ще й за поворотом до наших вікон від парка  Пушкіна щільно, – розповіла одна з підписниць Nikopolnews.

Сьогодні нікопольці жваво обговорюють у соцмережах вчорашнє свято. Відгуки є різні – і позитивні і вкрай негативні. Когось обурили діти, які, немов мавпочки, обсіли нові арт-об’єкти. Хтось був вимушений після закінчення святкової програми йти додому пішки, бо громадський транспорт вже не працював, а таксі викликати не вдалося. Хтось засмучений тим, що через свято довелося переносити траур і прощання із загиблим на війні нікопольцем Андрієм Біляєвим. Комусь не сподобалось саме водне шоу.

Але факт залишається фактом – таке шоу пройшло у Нікополі вперше, і вже за це – подяка організаторам. І, звісно, за реконструкцію чергової ділянки набережної. Тут приємно знаходитись і проводити дозвілля. Встановлено 23 лавочки, урни, укладено тротуарну плитку, на нових клумбах – квіти і молоді дерева. Наше завдання тепер – зберегти цю красу!

І трохи фото та відео зі свята:

To Top