Денис Герман обіцяє збільшення електропотужності мешканцям Нікополя

Народний депутат, обраний на 35 окрузі, повідомив, що мешканцям Нікополя збільшать потужність напруги електромережі до 5 кВт. Про це нардеп написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Nikopolnews.

Друзі, маю гарну новину стосовно збільшення потужності напруги мережі у  будинках міста Нікополь. В межах своєї компетенції, я неодноразово звертався до представників ДТЕК та проводив перемовини з НКРЕКП для пошуку варіантів вирішення питання щодо збільшення потужності напруги в мережі.

17 березня на засіданні НКРЕКП прийняли важливе рішення: протягом 2 років забезпечити мінімальну потужність для споживачів не менше 5 кВт. Якщо пропускна здатність мереж дозволяє це зробити сьогодні, то, відповідно, збільшення потужності мережі відбудеться найближчим часом, – написав Герман.

При цьому нардеп наголосив, що за внутрішньобудинкові мережі відповідальним є власник мереж  і що він повинен підтвердити здатність мереж забезпечити передачу електроенергії з відповідною потужністю.

За словами Дениса Германа, до 01.01.2022 постачальник повинен погодити з індивідуальними побутовими споживачами дозволену (договірну) потужність згідно з оформленими паспортами точок розподілу не нижче норм ДБН (на сьогодні 5кВт).

У разі відсутності у індивідуально споживача проектної документації дозволена договірна потужність на такого споживача встановлюється на рівні не нижче 5 кВт (у випадку, якщо зовнішні мережі, до яких приєднано індивідуального споживача, за своїми технічними характеристиками здатні забезпечувати розподіл електроенергії на рівні 5 кВт)

Для погодження дозволеної (договірної) потужності ОСР надсилає споживачу повідомлення про встановлення дозволеної (договірної) потужності за встановленою формою.

Нагадаю, 31 березня 2016 року на 6-й сесії депутатами VII скликання Дніпропетровської міської ради було затверджене рішення про відключення від мереж централізованого теплопостачання та перехід будинків на індивідуальне опалення деяких міст області. Більша частина мешканців міста Нікополь були змушені звернутись до альтернативних джерел опалення, включаючи електроопалення. Перехід на електроопалення призвів до суттєвого навантаження на електромережу та спричинив проблему встановлення обмеження на одну квартиру максимальної загальної потужності електроенергії в 3 кВт. Виділеної напруги не вистачало для нормального функціювання всіх побутових приладів в квартирах та будинках. Нарешті ця ситуація вирішилась! – написав Денис Герман.

To Top