Денис Герман у Раді назвав ганебним рішення Кабміну скасувати пільги на електроенергію

Сьогодні, 29 квітня, у приміщенні Верховної Ради України після ранкового засідання Парламенту відбувся брифінг нардепів, участь у якому взяв і нардеп від Нікополя, Покрова та Нікопольського району Денис Герман. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на онлайн-трансляцію брифінгу.

Слово мали п’ятеро депутатів, що представляють округи, які знаходяться на території так званих зон спостереження (розташованих біля діючих АЕС). Саме темі АЕС, а точніше пільгам, які гарантовані населенню, що проживає у 30-кілометрових зонах, і було присвячено сьогоднішній брифінг.

Нардеп, обраний на 35-му окрузі, Денис Герман назвав ганебним рішення Кабінету Міністрів про скасування пільг на електроенергію для населення зон спостереження. Він разом з колегами висловив сподівання, що сьогодні Верховна Рада підтримає постанову про вимогу до Уряду відновити пільги.

Голосування з даного питання винесено на порядок денний позачергового засідання сесії у четвер 29 квітня.

Нагадаємо, минулого разу, коли розглядали подібну постанову, Денис Герман не був у числі тих депутатів, які підтримали її. Свої дії він пізніше пояснив тим, що авторами постанови були представники опозиції, тому він не міг підтримати цей документ.

Також зазначимо, що Денис Герман зазвичай не проявляє публічної активності у Раді. Він не виступає з трибуни, не озвучує правки до законопроєктів. Сьогоднішній його публічний виступ стався чи не вперше.

To Top