Ділянка дороги на Нікополь із Запоріжжя майже готова до введення у експлуатацію (фото)

На ділянці автодороги Н-23 від Запоріжжя в бік Нікополя завершують нанесення дорожньої розмітки та готуються до введення в експлуатацію, передає Nikopolnews, посилаючись на Службу автомобільних доріг у Запорізькій області.

Поточний середній ремонт національної автомобільної дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя, що проходить в межах Запорізької області, був розпочатий на початку березня поточного року. На початку травня ТОВ “Автомагістраль-Південь”, що на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області виконує роботи з ремонту, завершило роботи по основному проїзду, тобто було влаштовано верхнім шаром всю ділянку — від межі з Дніпропетровською областю до Запоріжжя.

Потім підрядники облаштовували перехрестя, встановлювали бордюри та дорожні знаки.

Наразі на автодорозі завершують нанесення дорожньої розмітки. За проектом поточного середнього ремонту, на всій протяжності дороги (в межах Запорізької області) наноситься розмітка холодним пластиком.

По завершенню цих робіт, ділянку автодороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя (км 272+849 – 282+880) буде введено в експлуатацію.

Ділянка дороги на Google Maps: https://goo.gl/maps/R4VE12mjYufad7Wi9

Довідково:

Автомобільна дорога Н-23 – автодорога національного значення в Україні. Дорога Н-23 була побудована у післявоєнні роки минулого сторіччя, в 1960-70 роках було проведено перевлаштування покриття з доведенням до параметрів ІІ технічної категорії. З того часу ремонт дороги здійснювався винятково у рамках експлуатаційного утримання.

Проходить територією Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Загальна довжина – 255, 8 км.

Ця дорога є однією з пріоритетних для розвитку інфраструктури нашого регіону. Загальна протяжність  автодороги, що проходить в межах Запорізької області складає 10 км.

У минулому році, на замовлення Служби автодоріг у Запорізькій області було виготовлено проектну документацію та проведено тендерні процедури на визначення підрядної організації.

Фінансування здійснюється за рахунок держбюджету.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

УПС! Підрядник, який мав ремонтувати дорогу Нікополь-Дніпро, зник (відео)

У Нікополі завершили нанесення розмітки холодним пластиком (відео)

У Кривому Розі на Нікопольському шосе авто перекинулося на дах через ями на дорозі

To Top