[:ru]Догорает… Прощай, старик! (фото, видео)[:ua]Догоряє… Прощавай, старий! (фото, відео)[:]

[:ru]За три десятка лет так и не дождавшись внимания к своей судьбе, этот красивый старик решил уйти так. Быстро. Чтобы больше не мучиться и не мучить тех, кому было больно на него смотреть.

Если утром еще теплилась надежда на то, что здание бывшей прокуратуры после сегодняшнего пожара выстоит, и может быть (горький смех, но все же – может быть) когда-нибудь дождется реставрации, то сейчас уже ясно – это все. Конец.

По состоянию на 13:30 2 июля спасатели еще продолжали работать на месте происшествия. Огонь оказался коварным и не захотел отпустить старика. Здание тлеет изнутри.

А жители старой части со слезами на глазах делают фото и видео и шлют их Nikopolnews.

Дом был построен в конце 19 – начале 20 века. Верой и правдой служил людям до начала 90-х. Когда у здания начались проблемы из-за подтопления, его бросили.

Прощай, старик!

Фото, видео – Руслан Бальва, Любовь Зинченко

История здания – ЗДЕСЬ

У Нікополі горить будівля колишньої прокуратури в старій частині (відео)

Подробиці пожежі в старій частині Нікополя 2 липня (фото)

Будівля колишньої прокуратури в Нікополі продовжує горіти (фото)[:ua]За три десятки років так і не дочекавшись уваги до своєї долі, цей красивий старий вирішив піти так. Швидко. Щоб більше не мучитися і не мучити тих, кому було боляче на нього дивитися.

Якщо вранці ще жевріла надія на те, що будівля колишньої прокуратури в старій частині Нікополя після сьогоднішньої пожежі вистоїть, і можливо (тут гіркий сміх, але все ж таки, можливо) колись діждеться реставрації, то зараз вже ясно – це все. Кінець.

Станом на 13:30 2 липня рятувальники продовжували працювати на місці події. Вогонь виявився підступним і не захотів відпустити старого. Будівля тліє зсередини.

А жителі старої частини зі сльозами на очах роблять фото та відео і шлють їх Nikopolnews.

Будинок був зведений на межі 19 і 20 століть. Вірою і правдою служив людям до початку 90-х. Коли у будівлі почалися проблеми через підтоплення, її кинули.

Прощавай, старий!

Фото, відео – Руслан Бальва, Любов Зінченко

Історія будівлі – ТУТ

У Нікополі горить будівля колишньої прокуратури в старій частині (відео)

Подробиці пожежі в старій частині Нікополя 2 липня (фото)

Будівля колишньої прокуратури в Нікополі продовжує горіти (фото)[:]

To Top