5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

4728
4728

ДТЕК підготував Нікополь та регіон до опалювального сезону

ДТЕК Дніпровські електромережі підготував електроінфраструктуру до проходження сезону низьких температур та підвищеного попиту на електроенергію, направивши на це понад 100 мільйонів гривень, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу компанії.

Фахівці компанії провели ремонти й обслуговування енергооб’єктів, розчистили понад 3 тисяч кілометрів трас під електричними лініями від зелених насаджень. Ці заходи дозволять знизити аварійність та забезпечити стабільність електропостачання клієнтів в осінньо-зимовий період.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості. Ми відремонтували 943 км повітряних та кабельних ліній. Підготували до роботи взимку 467 трансформаторних розподільчих підстанцій. А також провели розчищення зелених насаджень під повітряними лініями, що допоможе уникнути відключень та аварій в негоду. Завдяки цим роботам плануємо в штатному режимі пройти сезон холодів та забезпечити комфорт в будинках клієнтів», – зазначив начальник відділу з протиаварійної роботи ДТЕК Дніпровські електромережі Олексій Івахненко.

Підготовку до нового опалювального сезону почали ще навесні. Фахівці виконали значний обсяг робіт на енергооб’єктах регіону.

Зокрема розчистили 400 км повітряних трас в Нікопольському районі та проклали нові кабельні лінії для Нікопольської міської лікарні №4. Відремонтували 48 км повітряних та понад 5 км кабельних ліній в Дніпрі. Оновили 62 трансформаторні підстанції (ТП) й встановили нові розвантажувальні ТП для жителів приватного сектора ж/м ПівнГЗК та  інших житлових мікрорайонів Кривого Рогу. Подібні заходи дозволяють забезпечити клієнтів в сезон холодів стабільним електропостачанням.

У свою чергу, в компанії відзначають, що крім обладнання розподільчих мереж (трансформаторні й розподільні підстанції, кабельні та повітряні лінії), які обслуговує ДТЕК Дніпровські електромережі, існують також внутрішньобудинкові мережі. Ними повинні займатися та готувати до пікових режимів електроспоживання власники приватних будинків, а в багатоповерхівках – керуючі компанії, жилсервіси, ОСББ та інші обслуговуючі організації. Саме від їх технічного стану залежить надійність електропостачання безпосередньо у клієнтів.

Також в осінньо-зимовий період фахівці енергокомпанії радять жителям області більш раціонально ставитися до споживання електроенергії та не перевищувати договірну потужність, яка зазначена в договорі на розподіл. Нехтування цим може призвести до аварійних ситуацій, причому не тільки в окремій квартирі, а й будинку й в цілому мікрорайоні. У разі необхідності збільшити договірну потужність слід звертатися в ДТЕК Дніпровські електромережі.

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×