5 /5
Based on 5 ratings
100%
911
Нікополь
911

Директор МАГАТЕ обговорив з росіянами зону безпеки навколо ЗАЕС 23 листопада

Директор МАГАТЕ обговорив з росіянами зону безпеки навколо ЗАЕС

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі обговорив у середу, 23 листопада, у Стамбулі з російською делегацією на чолі з гендиректором “росатому” створення зони ядерної та фізичної безпеки навколо ЗАЕС.

Про це повідомляється у Твіттері Міжнародного агентства з ядерної енергії, передає Nikopolnews.

“Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі зустрівся сьогодні в Стамбулі з російською делегацією на чолі з генеральним директором росатому Олексієм Ліхачовим для проведення консультацій щодо операційних аспектів, пов’язаних з безпекою на Запорізькій АЕС в Україні, а також щодо невідкладного створення зони ядерної та фізичної безпеки”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вранці 20 листопада внаслідок численних російських обстрілів зафіксовано щонайменше 12 «прильотів» на майданчик Запорізької АЕС. Обстрілявши станцію, росіяни вивели з ладу інфраструктуру для запуску енергоблоків, що мали виробляти електроенергію Україні.

21 листопада Президент України Володимир Зеленський повідомив, що українська влада працює над забезпечення виконання припису МАГАТЕ щодо припинення будь-якої ворожої активності проти українських атомних об’єктів. Він наголосив, що для цього надзвичайно важливою є демілітаризація Запорізької атомної станції – росія повинна забрати звідти всіх своїх бойовиків і припинити обстріли станції.

 

Директор МАГАТЕ обговорив з росіянами зону безпеки навколо ЗАЕС 23 листопада Встановити додаток

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×