Фірма з Нікополя поверне кошти за невиконаний ремонт лікарні у Бериславі

Суд зобов’язав повернути отримані кошти фірму з Нікополя, яка не виконала ремонт лікарні в Бериславі, передає Nikopolnews, посилаючись на Центр журналістських розслідувань, який, у свою чергу, посилається на прокуратуру і сайт державних закупівель Прозоро.

У матеріалі повідомляється, що на Херсонщині суд зобов’язав ТОВ «НСУ Дніпромонтаж» з Нікополя повернути кошти, виділені за договором з Херсонською облгосадмінстрацією на ремонт лікарні в місті Берислав в рамках програми «Велике будівництво», через невиконання фірмою узятих на себе зобов’язань.

Як зазначається, прокуратурою встановлено, що в 2020 році між Департаментом розвитку територій Херсонської ОДА та товариством з обмеженою відповідальністю було укладено договір про закупівлю робіт за державні кошти, відповідно до якого підприємство зобов’язалося виконати реконструкцію приймального відділення Комунального некомерційного підприємства «Бериславська ЦРЛ».

«Замовником оплачено аванс в розмірі 2 млн грн для закупівлі необхідних матеріалів і робіт. Однак підприємство умови договору в повному обсязі і в обумовлені терміни не виконало. З метою захисту інтересів держави, обласна прокуратура звернулася до суду, який погодився з доводами прокурора та зобов’язав підприємство повернути замовнику частину авансу за невиконану роботу в розмірі близько 900 тис грн», — йдеться в повідомленні.

Згідно інформації з системи публічних закупівель ProZorro, державні кошти після проведення тендеру отримала фірма «ТОВ НСУ Дніпромонтаж». Загальна сума ремонту повинна була скласти 6 780 000 грн.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Дніпромонтаж», згідно інформації сервісу YouControl, розташоване в місті Нікополь і головним напрямком своєї діяльності має електротехнічні та монтажні роботи.

Відповідно до підписаного між сторонами договором, реконструкція приймального відділення КНС «Бериславська ЦРЛ» повинна була стати частиною програми «Велике будівництво» на Херсонщині.

Фінансування об’єкта здійснювалось за рахунок коштів місцевого бюджету. Фінішувати будівництво мало до 31 грудня 2020 року.

Після незадовільного виконання робіт Департамент розвитку територій ХОДА оголосив новий тендер, переможцем якого стала вже місцева фірма ТОВ «Бериславбудсервіс».

Також на мільйон зменшилася і сума договору — тепер вона становить 5 610 726 грн.

Зазначимо, що фірма «ТОВ НСУ Дніпромонтаж» досить активно бере участь в аукціонах, які проводяться через Прозоро. Найчастіше це проекти з будівництва і ремонтів, які реалізуються в Нікопольському регіоні – Покрові, Марганці, Нікополі та інших населених пунктах району.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Посадовця Нікопольської райдержадміністрації судитимуть: на ремонті шкільного даху “нагріли” державу

 

Хіти

To Top