1224
1224

[:ru]ФК «Никополь» проиграл «Энергии» с разгромным счетом (видео)[:ua]ФК “Нікополь” програв “Енергії” з розгромним рахунком (відео)[:]

[:ru]ФК «Никополь» проиграл «Энергии» с разгромным счетом (видео)[:ua]ФК "Нікополь" програв "Енергії" з розгромним рахунком (відео)[:]

[:ru]К сожалению, не везет в этом сезоне нашим парням. ФК «Никополь» снова проиграл, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Днепр News.

Футбольный клуб “Никополь” на выезде разгромно уступил “Энергии” из Новой Каховки со счетом 2:5.

Открыл счет в матче сильным ударом под перекладину Владимир Бижко на 12-й минуте матча. Уже через восемь минут хозяева заработали пенальти и удвоили преимущество – стандарт реализовал Вячеслав Студенко.

Однако до конца первого тайма никопольчанин Никита Жуков отыграл один мяч. Более того, после перерыва полузащитник гостей сравнял счет в матче и заодно оформил дубль. Но уже к 60-й минуте Бижко сделал дубль и снова вывел “Энергию” в лидеры.

“Никополю” пришлось идти вперед. Однако атакующий порывы гостей осадило удаление Никита Фомина за вторую желтую карточку. После этого клуб из Никополя пропустил еще два гола – от Владислава Вакулинского и Никиты Хименюка.

По итогам тура ФК “Никополь” остался на предпоследнем 11-м месте с 14 набранными очками. Последнюю игру в сезоне никопольчане проведут в пятницу, 11 июня, против “Балкан”.

ФК Энергия (Новая Каховка) - ФК Никополь (Никополь)ФК Энергия (Новая Каховка) – ФК Никополь (Никополь)

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

ФК “Нікополь” поступився Сімферополю в гостях (відео)

[:ua]На жаль, не щастить у цьому сезоні нашим хлопцям. ФК «Нікополь» знову програв, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпро News.

Футбольний клуб “Нікополь” на виїзді розгромно поступився “Енергії” з Нової Каховки з рахунком 2:5.

Відкрив рахунок у матчі сильним ударом під поперечину Володимир Біжко на 12-й хвилині матчу. Вже через вісім хвилин господарі заробили пенальті і подвоїли перевагу – стандарт реалізував В’ячеслав Студенко.

Однак до кінця першого тайму нікополець Микита Жуков відіграв один м’яч. Більш того, після перерви півзахисник гостей зрівняв рахунок у матчі і заодно оформив дубль. Але вже до 60-ї хвилині Біжко зробив дубль і знову вивів “Енергію” у лідери.

“Нікополю” довелося йти вперед. Однак пориви гостей до атаки зупинило видалення Микити Фоміна за другу жовту картку. Після цього клуб з Нікополя пропустив ще два голи – від Владислава Вакулинського і Микити Хименюка.

За підсумками туру ФК “Нікополь” залишився на передостанньому 11-му місці з 14 набраними очками. Останню гру в сезоні нікопольці проведуть у п’ятницю, 11 червня, проти “Балкан”.