11 січня ворог атакував два прифронтових райони Дніпропетровщини – Нікопольщину і Синельниківщину.
Про це інформує Nikopolnews з посиланням на очільників області і Нікополя.
Ворог атакував Нікопольщину
В ОВА повідомили, що протягом дня ворог атакував Нікопольщину FPV-дронами та цілив по тамтешніх населених пунктах з важкої артилерії. Дісталося райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадам.
Фахівці обстежують території, з’ясовують наслідки ударів. Втім, головне – минулося без постраждалих.
За даними міського голови Нікополя Олександра Саюка, надвечір ворог скерував на місто дрони-камікадзе та вдарив зі ствольної артилерії. Станом на зараз минулось без постраждалих та поранених. Інформація уточнюється.
Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію міської ради:
- 0 800 504 105 цілодобово
- 068 495 25 84 цілодобово
- 0566 69 60 61 цілодобово
Усуваємо наслідки попередніх обстрілів, допомагаємо нікопольцям. Хочу побажати доброго вечора, спокійної ночі. Тримаймось, ми разом! Все буде Україна! – написав міський голова Нікополя
Удар по Синельниківщині
На Покровську громаду Синельниківщини противник скерував КАБ. Пошкодив приміщення магазину, що не працює. Люди цілі.
Ще новини Нікополя і району: Ворог бив по Нікополю – понівечено адмінбудівлю, скинув КАБ на Покровську громаду на Синельниківщині




