Графік поливу земельних ділянок у Нікополі

У Нікополі затвердили графік поливу земельних ділянок. Його оприлюднило комунальне підприємство «Нікопольводоканал», передає Nikopolnews.

Для надійного забезпечення питною водою споживачів та раціонального використання питної води, для якісних і правильних нарахувань за спожиті послуги, відповідно Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», та згідно Рішення виконавчого комітету НМР від 24.02.2021р. №168 «Про встановлення весняно – осіннього сезону 2021 року в місті Нікополь» затверджено графік поливу земельних ділянок під час весняно — осіннього періоду з 10 квітня по 20 вересня 2021року, – йдеться в повідомленні водоканалу.

Графік поливу земельних ділянок під час весняно–осіннього періоду 2021 року.

  • з 00:00 до 06:00
  • з 09:00 до 12:00
  • з 21:00 до 00:00

Зазначається, що, відповідно до викладеного, усі абоненти КП «Нікопольводоканал» зобов’язані дотримуватись затвердженого графіку поливу. У випадку відсутності можливості виконувати полив у визначений графіком час, водоканал рекомендує абонентам встановлювати накопичувальні ємкості, заповнювати їх водою в нічні години та використовувати в міру потреби, що дозволить не порушувати графік поливу.

Увагу абонентів звертають на те, що вартість поливу однієї сотки без лічильника складає 433,73 грн..

КП «Нікопольводоканал» наголошує, що своєчасні розрахунки – гарантія стабільного водопостачання та водовідведення.

В Никополе ЦПАУ работает по новому графику

To Top