Сумна історія з несподівано щасливим фіналом про нікопольську вівчарку Індіру-Лейлу (фото)

Вчора, 9 березня, на сторінці Нікопольського притулку «Шанс на життя» у Фейсбуці з’явився пост, який багатьох торкнув до глибини душі і обурив. Волонтери знайшли у Нікополі вівчарку, примотану ланцюгом до дерева, передає Nikopolnews.

Собака знаходилася на вулиці Учительській – внизу, біля самої води. В такому місці, де її дуже важко було помітити. Але тварині пощастило і її помітили… Знайшов вівчарку Андрій Блуденко і повідомив про свою знахідку Олені Омельченко. Незабаром собака вже була в притулку.

Дуже налякана, з очей сльози текли. Серце просто стислося. І хоч вона відразу на Андрія гарчала, але все ж мені довірилася! Розумниця, зрозуміла, що розплутую важку ланцюг не для того, щоб вдарити, а щоб допомогти їй,– написала Олена Омельченко.

Собаку назвали Індірою, а… виявилося, що вона Лейла. І що господарі шукають її з січня, коли вона зникла. Можливо, просто загубилася, а можливо її вкрали і посадили на ланцюг. А далі теж невідомо – чи втекла вівчарка, що до цього ніколи не сиділа на ланцюгу, чи її викинули і залишили вмирати, прив’язавши до дерева далеко від людських очей.

Як би там не було, пост чотирилапу знахідку побачили справжні господарі тварини.

Її шукали, але інформації було нуль. Ймовірно, її забрали і прив’язали, але собака не стала охороняти “нових господарів”. І ось від неї позбулися. Лейла перебувала в страшному стресі. Зі вчора у притулку вона просиділа, тремтячи, в кутку. І не могла повірити своєму щастю, коли за нею приїхали справжні рідні господарі! написала волонтер Олена Омельченко.

Добре, коли подібні історії закінчуються саме так. Сподіваємося, що Лейла більше не загубиться. А тим, хто її врятував – величезне спасибі!

To Top