403
403

Художні гімнастки з Нікополя показали гарний результат на Всеукраїнському турнірі

Художні гімнастки з Нікополя показали гарний результат на Всеукраїнському турнірі. Про змагання розповіли у ДніпроОВА і Нікопольській міській раді, передає Nikopolnews.

Дніпропетровщина провела Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олімпійські надії», що став яскравою спортивною подією. Він проходив з 29 вересня по 1 жовтня у місті Дніпро під патронатом губернатора Дніпропетровської області.

На триденні змагання з’їхалися майже 700 учасниць різного віку. Наймолодшим – лише 6 років.

Майстерні й талановиті. Вправлялися зі скакалкою, стрічкою, булавою, обручем. Індивідуально й командами. Грації з нашої області вибороли понад 250 нагород. З них 95 – золоті. Круто! Війна не зупинила спортивне життя. Будемо влаштовувати першості й надалі. Вперед до нових перемог! – написав начальник ДніпроОВА Сергій Лисак

Художні гімнастки з Нікополя показали гарний результат

А у Нікопольській міській раді повідомляють, серед призерок турніру дві вихованки ДЮСШ №1 – Неоніла Якимець та Катерина Огурцова. Дівчата завоювали бронзові нагороди.

Трохи не вистачило балів, щоб стояти на п’єдесталі Софії Басанській, вона була четвертою! Вітаємо дівчат та їх тренера Олену Ястребову з гідними результатами та бажаємо подальших блискавичних виступів, – йдеться у повідомленні пресслужби НМР

Дніпропетровщина провела Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики: фото

Ще новини Нікополя і району: Спортсменка з Нікополя стала призеркою Кубка Європи зі скелелазіння (фото)