5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

5280
5280

4 години зі світлом, 5 без – графіки відключень на Дніпропетровщині прокоментували в ДТЕК

ДТЕК Дніпровські електромережі розповіли про про ліміти та графіки відключень на Дніпропетровщині станом на 25 січня, передає, посилаючись на Дніпро ОВА, Nikopolnews.

В середньому 50% від потреби області. Такі ліміти останній тиждень НЕК Укренерго встановлює операторам розподілу електроенергії на Дніпропетровщині. Значний дефіцит виник після ворожої ракетної атаки по енергосистемі 14 січня. Про це повідомили у ДТЕК Дніпровські електромережі.

Найбільша частина ліміту йде на роботу лікарень, комунальних підприємств та інших об’єктів критичної інфраструктури. Ще 11% – промисловості. А саме підприємствам, які не можуть зупиняти виробничі процеси. Для малого бізнесу і населення лишається майже 15%.

Через це ДТЕК Дніпровські електромережі змушені відключати побутових споживачів за графіком: 4 години зі світлом, 5 – без.

У компанії розподілу електроенергії наголосили, їх задача – дотримання лімітів задля збалансованої роботи усієї системи. Встановлює обмеження для регіонів НЕК «Укренерго». Контролює доцільність наданих обсягів Міністерство енергетики.

В усіх областях України послідовно скасують графіки відключення світла на 1 день – для чого це потрібно

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×