Як Нікополь з’їздив у Петриківку на фестиваль (фото)

4 вересня Нікопольська територіальна громада взяла участь у відомому на всю Україну етнофестивалі “Петриківський Дивоцвіт 2021”, який щорічно проходить в столиці українського народного живопису – селі Петриківка. Про це повідомляють у Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі, передає Nikopolnews.

Учасники фестивалю розповідають про досягнення Нікополя і діляться фото.

  • Нікопольська міська рада отримала диплом у номінації «Найкраще обрядове дійство».
  • Зразкова студія сучасної хореографії «DANCER» КЗ «НКДЦ» (керівники Наталя Кологрива та Ірина Андрєєва) була відзначена у номінації «Краща хореографічна постановка» і отримала дипломом.
  • Чудову хореографічну композицію «Віночок» представив народний ансамбль танцю «РАДІСТЬ» КЗ «НКДЦ» (керівник Олександр Міщенко).

Зазначається, що в ході фестивалю був встановлений рекорд України, найбільша таріль з Петриківським розписом. Таріль малювали 6 майстрів петриківського розпису.

Традиційно на фестивалі збираються умільці з усієї області, щоб похвалитися своїми виробами – ляльками, посудом та національним одягом в традиційному стилі, кованими виробами, плетеними кошиками та іншим.

Гостей розважали майстри Петриківського розпису, народні ансамблі і козаки. Для поціновувачів української кухні були відкриті цілі алеї з національною їжею: варениками, салом, випічкою та медом.

Більше фото від НКДЦ нижче:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нікопольці співали за Україну до 30-річчя Незалежності (фото, відео)

На фестивалі SIRKOMEGAFEST Нікополь представив вокальний гурт «Співучі серця» (фото, відео)

У Нікополі автобусну зупинку прикрасили Петриківським розписом (фото)

To Top