Як у Нікополі готують пляж до купального сезону (фото)

У Нікополі завершується підготовка міського пляжу до літнього сезону, передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Літній відпочинок на Нікопольському міському пляжі офіційно розпочнеться з 1 червня.

Наразі тут вже завершили фарбування лавочок та урн. Роздягальні також приводять до ладу та косять траву.

Там, де скосити траву за допомогою техніки немає можливості, її виривають вручну. Кущі, що ростуть вздовж території пляжу, підрізають. Пісок почистили від недопалків.

Водолази вдруге перевіряють дно акваторії. І знову знаходять скляні пляшки. Навіщо люди кидають їх у воду, наражаючи інших відпочиваючих на небезпеку, не зрозуміло, – задаються питанням у пресслужбі.

Чисті та пофарбовані біотуалети розставляють на потрібні локації. Крім вже встановлених урн, добавлять ще близько сорока. Таким чином, відпочиваючі матимуть змогу в будь-якому разі викидати сміття в призначених для цього місцях, не забруднюючі територію міського пляжу.

Обидва катери підготовлені до роботи і спущені на воду, один з них буде постійно курсувати акваторією пляжу. Човни, які чергуватимуть на рятувальних постах, дофарбовують.

За допомогою чотирьох гучномовців відпочиваючим час від часу нагадуватимуть правила поведінки на воді.

Планується, що вже до кінця тижня на міському пляжі буде все готово для приємного відпочинку нікопольців та гостей нашого міста.

У Нікополі висадили вже понад 200 дерев (фото)

У Нікополі знесуть 46 дерев (перелік адрес)

To Top