[:ru]Как в Никополе полиция «разбойное нападение» предотвращала (видео)[:ua]Як у Нікополі поліція “розбійному нападу” запобігала (відео)[:]

[:ru]Как сообщал ранее Nikopolnews, в Никополе 20 мая в ЦУМе и около него было неспокойно. Многих людей напугали мужчины в масках и полиция. Как выяснилось, это были учения правоохранителей. Согласно легенде, они предотвращали разбойное нападение на ювелирный отдел в центральном универмаге.

Появилось видео этого мероприятия. Его опубликовало Управление полиции охраны в Днепропетровской области, сотрудники которого и проводили оперативно-тактические учения на охраняемом объекте при участии следственно-оперативной группы территориального подразделения полиции ГУНП в Днепропетровской области.

[:ua]Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Нікополі 20 травня в ЦУМі і біля нього було неспокійно. Багатьох людей налякали чоловіки в масках і поліція. Як з’ясувалося, це були навчання правоохоронців. Згідно з легендою, вони запобігали розбійному нападу на ювелірний відділ в центральному універмазі.

З’явилося відео цього заходу. Його опублікувало Управління поліції охорони в Дніпропетровській області, співробітники якого проводили оперативно-тактичні навчання на об’єкті, що охороняється, за участю слідчо-оперативної групи територіального підрозділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

[:]

To Top