Як у Нікополі пройшов ювілейний концерт «Жити завтра» і скільки зібрано коштів (фото, відео)

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, в палаці культури «Електрометалург» (КСК) пройшов благодійний концерт з нагоди десятирічного ювілею БФ «Дітям Нікополя» і, як завжди, став яскравою подією в культурному житті міста.

Незважаючи на негоду, яка вирувала у вівторок, концертна зала була заповнена «під зав’язку» (з урахуванням карантинних вимог). Глядачі, що придбали квитки заздалегідь, не могли пропустити цей довгоочікуваний захід.

Благодійний фонд «Дітям Нікополя» було засновано у червні 2011-го. За ці роки вдалося врятувати життя багатьом дітям і дорослим, сотні людей вдячні благодійникам за підтримку у важкий період – не тільки матеріальну, але й моральну.

На початку концерту директор фонду Маргарита Горбаненко звернулася до своєї донечки – янгола Валерії, яка дивилася на глядачів очима кольору неба з великого фото, розміщеного над сценою. Сьогодні їй було б вже 30, але вона залишила цей світ 18-річною – після важкої онкологічної хвороби.

  • Я виконую свою обіцянку, доню, – сказала Маргарита Миколаївна.

За її словами, саме завдяки Валерії існує фонд. Бо во вона обіцяла доньці допомагати хворим людям.

1 червня на благодійному заході було сказано багато теплих слів. Названо десятки імен тих, хто постійно допомагає фонду у якості волонтерів та меценатів. З одним із найдавніших друзів БФ «Дітям Нікополя» Крістофом Райвою навіть поспілкувалися по відеозв’язку. Наразі благодійник знаходиться у  себе на Батьківщині – у Німеччині. Ця людина витратила більше мільйону власних коштів задля допомоги нікопольцям.

Завітав на концерт міський голова Нікополя Олександр Саюк – звісно, не з порожніми руками. Він подякував Маргариті Горбаненко та всім, хто разом з нею займається такою складною і важливою справою. Очільник міста побажав фонду залишитись без роботи

Хай усі будуть здоровими, – сказав він.

Культурну програму для глядачів 1 червня підготували найкращі творчі колективи міста. Серед них учасники хореографічних студій: «Богема», «Оріон», «Валерія», «Дансер», «Амадеус», вокалісти з «РінСену», театрали з «Великої перерви», учасники циркової студії «Але-ап» та інші.

Фінальним номером концерту стала зворушлива пісня Ольги Мітченко, яку виконали благодійники.

Концерт вийшов просто чудовим. Теплим. До сліз… І організованим на високому рівні, – поділилися з Nikopolnews враженнями глядачі.

В ході благодійного заходу вдалося зібрати 24 300 гривень. Ці кошти будуть передані на лікування юних сестричок з Нікополя – Вікторії та Вероніки Грабчук.

Рекомендуємо до перегляду відео концерту від Юрія Полтавця. А фонду бажаємо якомога менше підопічних і більше часу для проектів з розвитку культури у Нікополі. Щоб діти і дорослі були щасливими.  З ювілеєм!

Фото: Прес-служба Нікопольської міської ради

 

 

 

To Top