Як у Нікополі проходить будівництво басейну (фото)

У Нікополі продовжується будівництво довгоочікуваного спорт-комплексу з двома басейнами – 25—метровим для дорослих і вдвічі меншим для дітей. Про те, як проходять роботи, розповідають у Дніпропетровській ОДА, передає Nikopolnews.

Наразі підрядники виконують монтажні роботи, повідомив голова Дніпропетровської  облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Зводимо «з нуля» великий спорткомплекс з басейном у Нікополі. Зараз на об’єкті працюють десятки будівельників та важка техніка. Усе – за сучасними технологіями та стандартами», – сказав Валентин Резніченко.

Мешканка Нікополя Юлія Дяконенко розповідає – аби поплавати у басейні, їздять разом з родиною до сусіднього Покрова. Адже у рідному місті такої можливості немає.

«Безмежно щаслива, що нарешті у Нікополі з’явиться басейн. Нарешті буде можливість навчитися добре плавати. З радістю будемо ходити із сином», – поділилася місцева мешканка.

«Змонтували  металевий каркас будівлі, де буде знаходитися басейн. Триває мурування стін майбутньої адміністративної частини. Зробили основу під підлогу, залили бетонну подушку. Далі робитимемо монолітні перекриття», – розповів представник підрядної організації Михайло Полягай.

За проєктом, у спорткомплексі буде два басейни. Великий 25-метровий для дорослих. Та менший – на 12,5 метри – для дітей. В адміністративній частині облаштують роздягальні, душові й тренерські.

Врахують і потреби відвідувачів з інвалідністю. Для їхньої зручності зроблять пандуси та облаштують підйомники.

«Переконані, що спорткомплекс стане ключовим об’єктом спортивної інфраструктури Нікополя. Басейн зможе приймати всіх бажаючих. А ще будемо проводити там спортивні змагання», – сказала заступниця міського голови Нікополя Ірина Харченко.

To Top