Як у Нікополі відзначили День Національної поліції (фото, відео)

У Нікополі сьогодні, 2 липня, пройшов урочисто-святковий захід на честь шостої річниці з дня створення Національної поліції України. На заході був присутній кореспондент Nikopolnews.

Свято відбулося у Палаці культури і спорту імені Бориса Величка (НЗФ). Привітати поліцейських прийшли представники міської, районної і обласної влади, духовенство, керівники підприємств і установ Нікополя. Вони брали слово, говорили багато теплих слів, дарували подарунки і квіти.

Міський голова Нікополя Олександр Саюк у своєму вітальному слові сказав, що був вражений, коли побачив, скільки серед людей, яеі нас захищають, жінок.

Начальник Нікопольського районного управління поліції Олександр Клешня побажав підлеглим так гарно виконувати свою роботу, щоб частіше бувати вдома, більше уваги приділяти рідним і собі. Він відзначив, що Нікополь – дружне місто, де всі приходять на допомогу одне одному і швидко організовуються, коли стається біда, як було під час пошуків зниклої дівчинки зовсім недавно. Керівник управління нагородив відзнаками кращих поліцейських.

Святковий концерт усім присутнім подарували нікопольські таланти.

Нижче – фото і відеозвіт зі свята.

Nikopolnews приєднується до привітань!

 

 

To Top