Як у школах Нікополя пройшли випускні вечори (фото, відео)

У школах Нікополя пройшли випускні вечори. В цьому році як завжди маємо десятки медалістів, передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Цього року у Нікополі 683 випускника 11-х класів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, з них 45 золотих та 9 срібних медалістів!

Зазначається, що через карантинні обмеження в Україні учні випускних класів вимушені були організувати «прощання зі школою» в межах одного колективу та з дотриманням протиепідемічних вимог. У різних навчальних закладах заходи пройшли по-різному. Десь все було зовсім скромно, а десь було організовано справжнє свято.

Ну, і звісно ж, було багато посмішок, трохи сліз, море квітів, красиві дівчата і юнаки, музика. На адресу випускників звучали найтепліші слова побажань. Випускники підготували цікаві концертні програми, брали участь у різних конкурсах, танцювали і, звичайно ж, виконали свій останній прощальний вальс.

На завершення хлопці і дівчата зустріли світанок на міській набережній та відпустили у небо повітряні кульки, як символ надій на щастя в майбутньому дорослому житті.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі школи готують до переформатування (відео)

To Top