1284
Без категорії
1284

[:ru]Как сыграл ФК «Никополь» с «Тростянцом» в домашнем матче (видео)[:ua]Як зіграв ФК “Нікополь” з “Тростянцем” у домашньому матчі (відео)[:]

[:ru]Как сыграл ФК «Никополь» с «Тростянцом» в домашнем матче (видео)[:ua]Як зіграв ФК "Нікополь" з "Тростянцем" у домашньому матчі (відео)[:]

[:ru]8 августа футбольный клуб «Никополь» встретился с командой из Тростянца дома. О том, как прошел матч, Nikopolnews сообщает, ссылаясь на ДнепрNews.

Встреча закончилась ничьей – со счетом 2-2. Соперники обменялись голами в обоих таймах. На гол Богдана Горы из ФК «Никополь» гости ответили точным выстрелом Евгения Проданова. В середине второго тайма Николай Рогулин снова вывел никопольчан вперед. Однако в конце игры гости сумели вырвать ничью. Мяч в ворота “Никополя” забил Виталий Полянский.

По итогам трех туров “Никополь” набрал два очка и занимает 14-е место среди команд группы “Б” Второй лиги чемпионата Украины по футболу. Следующий матч “Никополь” проведет против “Реал Фарма” (Одесса) в субботу, 14 августа.

Ниже – запись игры:

LIVE | ФК Нікополь - ФК Тростянець ( м.Тростянець)  | ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯLIVE | ФК Нікополь – ФК Тростянець ( м.Тростянець) | ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Источник фото: страничка ФК «Никополь» в Фейсбуке

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

ФК “Нікополь” розгромно програв на виїзді (відео)

На Нікопольщині новий стадіон відкрили футбольним матчем (фото)

ФК «Нікополь» переміг команду прем’єр-ліги! (відео)[:ua]8 серпня футбольний клуб «Нікополь» зустрівся з командою з Тростянця вдома. Про те, як пройшов матч, Nikopolnews повідомляє, посилаючись на ДнепрNews.

Зустріч закінчилася нічиєю – з рахунком 2-2. Суперники обмінялися голами в обох таймах. На гол Богдана Гори з ФК «Нікополь» гості відповіли точним пострілом Євгена Проданова. В середині другого тайму Микола Рогулін знову вивів нікопольців вперед. Однак наприкінці гри гості зуміли вирвати нічию. М’яч у ворота “Нікополя” забив Віталій Полянський.

За підсумками трьох турів “Нікополь” набрав два очки і займає 14-е місце серед команд групи “Б” Другої ліги чемпіонату України по футболу. Наступний матч “Нікополь” проведе проти “Реал Фарма” (Одеса) в суботу, 14 серпня.