Які школи і садки ремонтують у Нікополі (фото)

Літо для закладів освіти – це гаряча пора підготовки до нового навчального року. За рахунок місцевого бюджету проведуть поточний ремонт 12 м’яких покрівель в школах та дитячих садочках міста, передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Наразі поточний ремонт покрівлі розпочався у школі № 20. Крівля над актовою залою протікала давно і потребувала оновлення. Наразі тут активно ведуться ремонтні роботи.

У дошкільному навчальному закладі № 18 «Горобинонька» два роки тому встановили 145 нових металопластикових вікон та 11 дверей, після чого передбачалося утеплення фасаду. Але чомусь і фасад не утеплили, і укоси не зробили. Цього року тут роблять укоси вікон та дверей, їх шпаклюють, потім фарбують. Тільки після завершення робіт можна бути впевненими у енергоефективності.

Тривають капітальні ремонти санітарних кімнат в школах № 1 та № 8.

У школі № 1 ремонтують два туалети: один для дівчат, другий для хлопців. Тут вже замінили старі дерев’яні вікна на нові металопластикові, встановили нові двері, закінчують укладати кахель. До речі, в новому туалеті передбачена кабінка для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Шість туалетних кімнат у школі № 8 довгий час лише підфарбовували та підтримувати у чистоті, але вони давно потребували капітального ремонту. Зараз тут замінюють стару каналізаційну розводку на нову, встановлюють нові металопластикові вікна та двері, укладають кахель.

Нижче – фото-звіт про проведення робіт:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі ремонтують школу за 18 мільйонів (фото)

У Нікополі для початкової школи придбають меблів на мільйон

Стало відомо, хто з нікопольських депутатів не підтримав закриття садочка «Золотий ключик»

Хіти

To Top