[:ru]Какая погода будет в Никополе на выходных 10 и 11 апреля[:ua]Якою буде погода у Нікополі на вихідних 10 і 11 квітня[:]

[:ru]Весна подходит к своему зениту, а настоящего тепла мы толком еще не видели. Потеплеет ли на грядущих выходных? О том, какая погода будет в Никополе 10 и 11 апреля, Nikopolnews узнал из прогноза на сайте Синоптик.

В субботу прогнозируют облачный день с прояснениями. Без осадков. Температура воздуха – от 2 до 12 градусов выше нуля.

В воскресенье 11 апреля будет, согласно прогнозу, не на много теплее – от 5 до 14 со знаком «плюс». Достаточно ветрено – особенно во второй половине дня. Ветер будет дуть с северо-востока. Облачно с прояснениями. Без осадков.

Nikopolnews желает всем хорошего настроения при любой погоде и уютных выходных.

Фото: Вячеслав Рыбачков (Красивый Никополь)[:ua]Весна підбирається до свого зеніту, а справжнього тепла ми ще не бачили. Чи потеплішає на прийдешніх вихідних? Про те, якою буде погода в Нікополі 10 та 11 квітня, Nikopolnews дізнався з прогнозу на сайті Синоптик.

В суботу прогнозують хмарний день з проясненнями. Без опадів. Температура повітря – від 2 до 12 градусів вище нуля. Вітер помірний.

У неділю 11 квітня, згідно з прогнозом, трохи тепліше – від 5 до 14 зі знаком «плюс». Досить вітряно – особливо у другій половині дня. Вітер буде дути з північного сходу. Хмарно з проясненнями. Без опадів.

Nikopolnews бажає всім гарного настрою за будь-якої погоди і затишних вихідних.

Фото: В’ячеслав Рыбачков (Красивий Нікополь)[:]

To Top