У Нікополі і районі, а також на Павлоградщині і Синельниківщині було гучно цієї ночі і вранці. Є поранені і руйнування.
Про наслідки ворожих атак Nikopolnews інформує з посиланням на очільників області, Нікопольської РВА і Нікополя.
Понад 10 разів ворог атакував три райони області безпілотниками та артилерією.
Ситуація у Нікополі і районі
З вечора окупанти били FPV-дронами по Нікополю, Покровській сільській та Червоногригорівській громадах.
Сталися пожежі. Пошкоджені 3 багатоквартирні й 3 приватні будинки, гараж й 7 авто.
Поранено 28-річну жінку. Через вчорашню атаку до медиків звернувся також 21-річний чоловік.
Нікополь – деталі від міського голови
Гучно було у місті вчора ввечері та сьогодні вранці. Обстріли завдавались дронами-камікадзе. Через ранковий обстріл постраждала 28-річна жінка. Вона лікуватиметься амбулаторно.
Пошкоджено 3 багатоквартирні та 1 приватний житлові будинки, 2 легкові автомобілі. Знищено 1 легковий автомобіль. Внаслідок обстрілів сталися пожежі. Інформація уточнюється.
Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію міської ради:
- 0 800 504 105 цілодобово
- 068 495 25 84 цілодобово (є Viber, WhatsApp)
- 0566 69 60 61 цілодобово
Під час повітряної тривоги негайно прямуйте до укриття! – закликає міській голова Нікополя
Служби усувають наслідки обстрілів, допомагають нікопольцям. Комунальні підприємства виконують свою роботу.
Бажаю, щоб цього дня вас оминали негаразди і обставини були сприятливими для втілення планів. Тримаймось, ми разом! Все буде Україна! – додав Олександр Саюк
Павлоградський район
Внаслідок атаки БпЛА у Павлограді постраждав 49-річний чоловік.
Горів магазин, пошкоджені 2 приватні будинки й 2 магазина.
Синельниківський район
Росіяни вдарили БпЛА по Миколаївській громаді. Горіли 2 автівки, пошкоджені 2 приватні оселі й авто.











Ще новини Нікополя і області: 4 вбитих і 24 поранених у Нікополі і районі за день, також ворог атакував Криворіжжя і Павлоградський район (фото)




