Історія однієї смерті від коронавірусу у Нікополі

Nikopolnews щодня публікує статистику по коронавирусу в Нікополі. І останнім часом вона не втішна. Хворих багато, лікарня майже заповнена, практично кожні добу є померлі. А іноді, за день гинуть по 2 або 3 людини… Всього в Нікополі померлих вже більше 80.

За цими цифрами, які ми публікуємо, а ви пробігаєте очима, стоять людські долі. Трагедії. Непоправні втрати. Невтішні рідні. Сироти. Сльози, біль, перекреслені плани.

Однією з трагічних історій смерті від коронавірусу поділився з нами співробітник заводу Інтерпайп у Нікополі. Помер його колега. Молодий чоловік – жити і жити. У нього залишилися дружина і двоє дітей.

Перші ознаки захворювання чоловік відчув 25 березня і відразу звернувся до сімейного лікаря. Рентген на наступний день показав двосторонню пневмонію. 29 березня діагноз COVID-19 підтвердив результат ПЛР. Самопочуття чоловіка було задовільним, тому він проходив лікування амбулаторно.

Але 2 квітня його стан почав різко погіршуватися, пацієнта госпіталізували до Нікопольської міської лікарні. Через тиждень, 10 квітня, стан погіршився ще більше, тому медики прийняли рішення про переведення до реанімації.

За час лікування чоловікові замінили кілька антибіотиків, у тому числі використовували сучасні дорогі препарати. В останні дні, навіть при потужній киснетерапії сатурація не піднімалася вище 40% через тотальне ураження легень.

На превеликий жаль, врятувати людину не вдалося. 18 квітня серце хворого зупинилося.

У померлого залишилися дружина і двоє маленьких дітей. Колеги збирають матеріальну допомогу для сім’ї… (номер картки нижче на скріні).

Зараз на підприємстві складають списки охочих пройти вакцинацію від коронавірусу. Цей процес триватиме до 27 квітня. Нагадаємо, МОЗ України нещодавно оголосило, що компанії можуть стати в чергу на вакцинацію, якщо набереться достатня кількість бажаючих.

Бережіть себе і своїх рідних! Життя – одне, а вірус – не вигадка. Дотримуйтесь заходів безбеки, щоб уникнути зараження.

To Top