В цьому році відремонтують понад 30-ть доріг приватного сектору Нікополя. 10 вже відремонтовано (фото)

У Нікополі триває ремонт доріг приватного сектору. Особлива увага приділяється вулицям, на яких ніколи не було асфальту

Пріоритетом є вулиці, де ніколи до цього не було асфальтового покриття, — звучить у відеоролику який опублікований на офіційній сторінці міського голови Нікополя Олександра Саюка у фейсбуці. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Лента Никополя.

На даний момент ремонт торкнувся вулиць Барвистої, Перемоги, Підгірної, Богунської, Бериславської, Передовиків, провулків Східного, Ковальського, Очаківського, Українського.

На багатьох вулицях дорожнє покриття залишало бажати кращого і тепер після ремонту на них ліквідовані багаторічні проблеми з калюжами, ямами і ровами. Примітно, що левову частку робіт становить суцільна укладання асфальту, а не як зазвичай латання ям.

На багатьох вулицях дорожнє покриття залишало бажати кращого

Після того як на провулку Очаківському кілька років тому поміняли водопровід, дорогу відразу відсипали. Але атмосферні опади постійно руйнували її і на ній утворилися канави. Це приносило багато незручностей. Складно було пройти, а проїхати на автомобілі — абсолютно неможливо. Зараз на провулку Очаківському провели ремонт дороги. Майже на всій площі вулиці асфальт був покладений суцільним покриттям.

Ремонт дороги на провулку Очаківському

Але і в центрі міста роботи дорожнім бригадам вистачає. На вулиці 50 років НЗФ, там де після кожного дощу, роками утворювалася величезна калюжа проблему також вирішили. Рівень асфальту на цій дорозі був піднятий, а профіль налаштований спеціально, щоб зменшити ймовірність утворення калюж. Також на цій вулиці триває облаштування пішохідних тротуарів. Мер Нікополя Олександр Саюк регулярно вибірково перевіряє ділянки, де тривають роботи. І вулиці 50 років НЗФ приділялася особлива увага.

На вулиці Передовиків, що на Північному селищі, проблема поганої дороги існувала понад 15 років. Після того як тут усунули наслідки підтоплення користуватися дорогою було майже неможливо. Але зараз дорога на вулиці Передовиків є капітально відремонтованої. Всі ями і канави вирівняли і поклали товстий шар асфальту.

Отже, як бачимо роботи для дорожніх бригад вистачає. В цьому році ремонтується не 1-2, а більше 30 доріг приватного сектору, — звучить у відеоролику.

Ми уточнили в Управлінні благоустрою, інфраструктури і комунального господарства міськради як формувався перелік вулиць, які будуть відремонтовані в цьому році.

Список вулиць які в цьому році будуть відремонтовані формувався за заявками голів квартальних комітетів і депутатів міської ради. В основному це вулиці на яких асфальтного покриття або ніколи не було, або воно перебувало в критичному стані. Важливим фактором було те, здійснювалася раніше на тій чи іншій вулиці заміна водогону. Адже було б неправильно, якби ми відремонтували вулицю, а в наступні роки асфальт на ній був би знищений при заміні комунікацій.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав: Зруйновану дорогу Нікополь-Малософіївка-Божедарівка відремонтують (відео)

 

 

 

 

 

To Top