Юний музикант з Нікополя отримав два Гран-прі на міжнародному конкурсі!

Талановиті діти Нікополя регулярно тішать земляків своїми досягненнями, і ось чергова перемога. І не просто перемога, а подвійна! Її здобув учень Нікопольської школи мистецтв Михайло Страшевський, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради.

На Міжнародному очно-дистанційному конкурсі-фестивалі мистецтв “ART ZIRKA FEST” (м. Харків) Михайло Страшевський отримав Гран-прі у номінації «гітара» (викладач Михайло Жернових ) і ще одне Гран-прі у номінації «загальне фортепіано» (викладач Ганна Жернових).

Журі оцінювали учасників за десятибальною шкалою, визначаючи переможців по кожній намінації за загальними підрахунками, враховуючи виконавський рівень, артистичність, сценічну культуру та складність творів відповідно віковій категорії.

Участь у конкурсах для становлення музиканта є дуже важливою. Адже в процесі підготовки, переборюючи лінощі, долаючи труднощі, учень отримує найбільшу нагороду – перемогу над собою, – зазначають в Управлінні гуманітарної політики НМР і вітають Михайла з такою гучною перемогою.

А Nikopolnews приєднується до вітань!

Хіти

To Top