5 /5
Based on 5 ratings
100%
4718
Нікополь
4718

Кадирівці в Енергодарі, військове обладнання на даху і ануляція українських перепусток – ситуація на ЗАЕС

Кадирівці в Енергодарі, військове обладнання на даху і ануляція українських перепусток – ситуація на ЗАЕС

Якою є ситуація на ЗАЕС, розповіли в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, передає Nikopolnews.

На ЗАЕС анулюють перепустки українського зразку для персоналу, а на даху енергоблоку встановили воєнне обладнання, – повідомляє ГУР.

Окупанти виставили умову ліцензованим співробітникам оперативної зміни Запорізької атомної електростанції, що до 2 листопада вони мають визначитися щодо підписання або відмови від контракту з «росатомом». Іншим працівникам ЗАЕС виставлено термін – до 1 грудня. Повідомлено, що найближчим часом будуть анульовані перепустки на станцію українського зразку. Наразі інженерно-технічних працівників станції на робочі місця не допускають. Доступ мають лише оперативні працівники (зміна управління).

В Енергодар прибули так звані «кадирівці», які патрулюють групами по 15-20 осіб. Зв’язок в місті практично відсутній, переміщення доцільно здійснювати з 09:00 до 15:00. Після 15:00 зростає вірогідність потрапити під фільтраційні заходи.

На даху п’ятого енергоблоку встановлено обладнання РЕБ для боротьби з засобами аеророзвідки. На промисловій зоні ЗАЕС розміщено чергову зміну окупантів. Командний склад розосереджений по місту та проживає в квартирах місцевих мешканців, які виїхали.

Що відбувається в окупованому Енергодарі: розповідь мешканки, якій вдалося виїхати

To Top
Ще новини ⬇