Як виглядатиме басейн у Нікополі – розповіли в області (фото)

У Нікополі «з нуля» будують перший спортивно-оздоровчий комплекс із басейном. На об’єкті працює важка техніка, тривають бетонні роботи. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Nikopolnews, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

«Зводимо перший в Нікополі спорткомплекс з басейном. Запланували незвичну, яскраву та виразну будівлю. З вітражами, цікавою архітектурою», – зазначив Валентин Резніченко.

Спорткомплекс загальною площею більше 2,6 тисяч квадратних метрів матиме «ломаний» дах. Всередині – багато світла та простору.

В основній частині корпусу буде дорослий 25-метровий басейн. І вдвічі менший – дитячий. В іншій – розмістять спортивний зал, кабінети для адміністрації і тренерські.

«Комплекс має стати ключовим об’єктом спортивної інфраструктури Нікополя. Проєкт красивий, цікавий, сучасний. Думаю, жителям міста він дуже сподобається», – розповів генеральний директор будівельної компанії «Будінвест» Сергій Гавриленко.

Спорткомплекс буде зручним для людей з інвалідністю. Там встановлять пандуси, нанесуть спеціальну розмітку, покладуть тактильну плитку. Для спуску в басейн обладнають два підйомника.

«Будівництво інтенсивне. Ми дуже цьому раді. Діти та дорослі зможуть ходити до сучасного басейну», – поділилася мешканка Нікополя Валентина Карнаух.

Щоденно на об’єкті працюють до 30 будівельників. Допомагає будівельникам важка техніка. Прагнуть завершити роботи якнайшвидше   Вже залили бетоном дно великого та малого басейнів.

Об’єкт – частина програми президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Как в Никополе строят бассейн (видео)

 

To Top