Як проходить ремонт дороги на Нікополь з боку Запоріжжя (фото)

Як повідомляв раніше Nikopolnews, під Запоріжжям почали ремонт дороги на Нікополь.

Підрядник “Автомагістраль-Південь” почав роботи по капремонту дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя на ділянці км 272+849 – км 282+880. Зараз на об’єкті видаляють поросль і виконують фрезерування старого покриття, передає Nikopolnews, посилаючись на Службу автодоріг Запорізької області.

У планах Служби автодоріг відремонтувати всю ділянку дороги в бік Нікополя в межах Запорізької області, а це 10 кілометрів.

Станом на 11 березня, дорожники вже виконали фрезерування 3,2 км автодороги, загальною площею 29 359 кв м.

З настанням сприятливих погодних умов, а саме коли середньодобова температура повітря досягне +10 градусів за Цельсієм, працівники “Автомагістраль-Південь” розпочнуть роботи з влаштування асфальтового покриття.

Довідково:

  • Автомобільна дорога Н-23 – автодорога національного значення в Україні. Дорога Н-23 була побудована в повоєнні роки минулого століття, у 1960-70 роках було проведено перебудову покриття з доведенням до параметрів ІІ технічної категорії. З того часу ремонт дороги здійснювався виключно в рамках експлуатаційного утримання.
  • Проходить по території Кіровоградської, Дніпропетровської і Запорізької областей. Загальна довжина – 255,8 км
  • Ця дорога є однією з пріоритетних для розвитку інфраструктури регіону.
  • У минулому році за замовленням Служби автодоріг у Запорізькій області була виготовлена проектна документація і проведені тендерні процедури на визначення підрядної організації.
  • Фінансування здійснюється за рахунок держбюджету.
  • На ремонт дороги з держбюджету виділили 191,5 мільйона гривень. Договір з підрядником уклали в червні минулого року.

Нагадаємо, Укравтодор обіцяє, що цього року буде відремонтована дорога Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя на всій території Дніпропетровської області, тобто Нікополь отримає можливість діставатися у Кривий Ріг по хорошому дорожньому покриттю.

To Top