Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1959
1959

Нікопольцям розповіли, що робити коли немає зв’язку

Нікопольцям розповіли, що робити коли немає зв'язку

Відсутність мобільного зв’язку у Нікополі та інших містах України – розповсюджена ситуація. Проблема загострюється в умовах обстрілів та відключень світла. Нікопольцям розповіли, що робити коли немає зв’язку.

Інформацію оприлюднила Нікопольська міська рада 11 липня, передає Nikopolnews.

Тут зазначають, що з початку повномасштабної війни в Україні ворог пошкодив або знищив чверть інтернет-мереж і 4 тисячі базових станцій.

Що робити коли немає зв’язку

що робити коли немає зв’язку

В такій ситуації, коли абоненти одного оператора залишаються без зв’язку, вони можуть повернути собі можливість зв’язку завдяки Національному роумінгу, створеному у березні 2022 року найпопулярнішими в Україні операторами мобільного зв’язку Київстар, Vodafone та lifecell.

Національний роумінг – телекомунікаційна послуга, яка забезпечує можливість абонентам одного оператора мобільного зв’язку на території України отримувати телекомунікаційні послуги в мережі іншого оператора (операторів) у межах України.

Це означає, що Ви можете обрати будь-якого доступного в даний момент мобільного оператора в Україні незалежно від того, яка SIM-картка стоїть у Вашому телефоні. Тариф при цьому залишиться таким самим, який Ви мали у вашого оригінального оператора.

Наприклад, якщо зруйновано базову станцію Vodafone, то завдяки роумінгу українці підключаються до Kyivstar або lifecell. І навпаки.

Достатньо кількох кліків у смартфоні, а раніше довелося би купувати й поповнювати кілька sim-карток, – підкреслюється у повідомленні

Абоненти можуть користуватися не лише голосовими дзвінками та SMS, а й мобільним 2G/3G інтернетом на швидкості до 512 Кбіт/с, щоб обмінюватися повідомленнями в месенджерах або шукати інформацію в інтернеті.

Як скористатися Національним роумінгом

Для абонентів lifecell національний роумінг працює автоматично. Абоненти Київстар та Vodafone можуть скористатися цією опцією, здійснивши налаштування вручну на смартфоні:

  • У налаштуваннях вимкніть Автовибір мережі
  • Android: Налаштування — Мобільна мережа (чи Підключення) — Оператор iOS: Параметри — Стільникові дані — Вибір мережі.
  • Знайдіть та виберіть доступну мережу: VODAFONE, UA-KYIVSTAR чи lifecell. Щоб працював інтернет, увімкніть Передачу даних у роумінгу (Android) І Роумінг даних (iOS)
  • Зателефонуйте, надішліть повідомлення в месепджері або SMS для перевірки зв’язку.

Якщо зв’язок не з’явився, спробуйте ще раз або виберіть іншого оператора.

Після всіх налаштувань радять ввімкнути Автовибір мережі. Це дозволить автоматично перемикатися на мережу, де є зв’язок.

Звертаємо увагу, що підключення національного роумінгу може створити додаткове навантаження на мобільні мережі, – йдеться у повідомленні

Для того, щоб усі абоненти мали доступ до зв’язку у важливий момент, оператори радять:

  • вимкнути автозавантаження в месенджерах та інших додатках. Наприклад, автоматичне оновлення в Play Market та Арр Store через мобільні мережі;
  • у налаштуваннях смартфона можна заборонити додаткам, що працюють у фоновому режимі, використовувати мобільний трафік;
  • встановити нижчу якість відео в YouTube та інших відеострімінгових сервісах;
  • за наявності варто використовувати Wi-Fi.

Ще новини Нікополя: Нікопольцям розповіли, що робити, якщо не вказали у призначенні платежу за розподіл газу свої дані

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×