Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
2429
2429

Комендантську годину на Великдень на Дніпропетровщині скасовано – Лукашук

Комендантську годину на Великдень на Дніпропетровщині скасовано – Лукашук

Комендантську годину на Великдень на Дніпропетровщині скасовано, – заявив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.

Комендантську годину в ніч з 23 на 24 квітня скасовано. Всі віряни зможуть відвідати богослужіння. Керівники органів місцевого самоврядування вже отримали вказівку не вимикати вуличне освітлення і за потреби збільшити кількість громадського транспорту. Вживати алкогольні напої в громадських місцях людям заборонено, – сказав Микола Лукашук.

За безпекою в посиленому режимі стежитимуть співробітники Нацполіції разом з військовими ЗСУ.

Ми їм повністю довіряємо і знаємо, що кожен мешканець області буде під надійним захистом. В той самий час прошу всіх громадян поставитися до тимчасового зняття обмежень максимально відповідально. Я вірю, що найбільше християнське свято на Дніпропетровщині пройде мирно. Для цього і правоохоронні органи, і військовослужбовці, і керівництво області докладуть всіх зусиль, – запевнив голова облради.

Також він нагадав, що сьогодні начальник обласної військової адміністрації Валентин Резніченко підписав розпорядження про скорочення в області комендантської години. З понеділка, 18 квітня, вона починатиметься о 22:00 і закінчуватиметься о 5:00 ранку.

Комендантську годину на Великдень на Дніпропетровщині скасовано – Лукашук

Все під контролем – Микола Лукашук про ситуацію на Дніпропетровщині 16 квітня

 

 

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×