Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
310
310

Комунальники Нікополя отримали сміттєвоз від німецьких партнерів

Комунальники Нікополя отримали сміттєвоз від німецьких партнерів

Комунальники Нікополя отримали сміттєвоз від німецьких партнерів, повідомляє пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

В межах муніципального співробітництва між Нікополем та містом Леверкузен (Німеччина) через Німецько-Українське об’єднання «Синьо-Жовтий Хрест» наші комунальники отримали вже третій сміттєвоз, – йдеться у повідомленні пресслужби НМР

Нова техніка від машинобудівного концерну MAN із задньою загрузкою та місткістю кузова до 20 м³ буде передана на баланс КП «Міське паркове господарство», що посилить можливості підприємства при виконанні завдань щодо ліквідації наслідків обстрілів. Також комунальники будуть використовувати отриманий сміттєвоз при проведенні робіт з благоустрою в парках та скверах міста.

Комунальники Нікополя отримали сміттєвоз від німецьких партнерів

Ми вдячні нашим німецьким партнерам за підтримку у цей непростий час та сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому, – йдеться у повідомленні

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося, що Нікополь отримав комунальну техніку від партнерів з Німеччини.

Міським головою Олександром Саюком та обербургомістром Леверкузена Уве Ріхратом було підписано спільну декларацію про наміри щодо співпраці та розвитку дружніх відносин. Першим кроком муніципального партнерства стала підтримка комунальної інфраструктури Нікополя, а саме передача двох сміттєвозів через Німецько-Українське об’єднання «Синьо-Жовтий Хрест».

Комунальники Нікополя отримали сміттєвоз від німецьких партнерів

Нова техніка допоможе комунальним службам Нікополя поліпшити ефективність та якість виконання робіт щодо дотримання санітарних умов на вулицях міста.

Нагадаємо, що у Нікополі зміниться тариф на вивезення сміття: скільки платити з 1 березня

А також: Підприємство, що вивозитиме сміття у Нікополі, запрошує на роботу: яка зарплата

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×