5 /5
Based on 5 ratings
100%
7296
Нікополь
7296

На війні загинув козак з Нікопольської Січі (фото)

Нікополь втратив

На війні загинув козак з Нікопольської Січі . Сумну новину повідомив побратим полеглого Олександр Шевченко, який зараз несе службу на найгарячіших ділянках фронту, передає Nikopolnews. Для Олександра загиблий був немов син, адже він був його вихованцем…

«Героїчно захищаючи Україну з 2015 року і до цих днів, пішов з поля боя до Бога молодий козак Нікопольської Січі, який для мене був як син, Евгений Плугатирьов. У 2012 році Євген прийшов займатися до мене у військово-патріотичний клуб «Козацький десант». Мріяв служити батьківщині в ВДВ. Завжди мав активну патріотичну громадську позицію. Коли я почав займатися військово-патріотичним вихованням з дітьми-сиротами в Нікопольському дитячому інтернаті «Гармонія», Євген активно допомагав мені, познайомився там з випускницею інтернату, джурою клубу Сніжкою. Вони одружилися і так через наш клуб склалася сім’я. Пізніше у них народилися гарні дітки син Богданчик і зовсім недавно доця», написав Олександр Шевченко на свої сторінки у соціальній мережі «Фейсбук».

На війні загинув козак з Нікопольської Січі (фото)
Евгений Плугатирьов загинув на війні

На війні загинув козак з Нікопольської Січі (фото)
Молодий козак зі своїм наставником Олександром Шевченком

У 2016 році, після строкової служби у ЗСУ загиблий захисник пішов служити по контракту у 25 Окрему Січеславську Парашутно-десантну бригаду. Воював в гарячих точках АТО, має нагороди. Потім перевівся в бригаду морської піхоти і з початку повномасштабного вторгнення також боронив Україну.

На війні загинув козак з Нікопольської Січі (фото)

«Нещодавно виходив зі мною на зв’язок через інтернет, бо тримали оборону під Водяним Донецької області. І от…Йдуть найкращі…», додав Олександр Шевченко.

Він опублікував картка для допомоги родині загиблого героя України – 4149499397666957 – Сніжана (дружина).

Світла і вічна пам’ять Захиснику України! Щирі співчуття рідним і близьким.

На війні загинув козак з Нікопольської Січі

На війні загинув козак з Нікопольської Січі (фото)

Нікополь втратив ще одного Захисника на фронті (фото)

To Top
Ще новини ⬇