[:ru]Люди в масках и полиция: что происходило в ЦУМе Никополя?[:ua]Люди в масках і поліція: що відбувалося в ЦУМі Нікополя?[:]

[:ru]Сегодня, 20 мая, многих никопольчан всполошили события, происходившие в ЦУМе. Здесь были замечены мужчины в балаклавах, а затем подъехала полиция и «повязала» их. В соцсетях распространяется эта информация. Пользователи пишут о предотвращенном ограблении ювелирного отдела.

Как рассказали Nikopolnews сотрудники центрального универмага, попытки ограбления не было. На самом деле, правоохранители просто проводили учения. Согласно легенде, преступники покушаются на «ювелирку», а полиция обезвреживает их.

По словам наших собеседников, такие учения проводятся ы ЦУМе уже не в первый раз.

Фото: Олег Ковалев[:ua]Сьогодні, 20 травня, багатьох нікопольців схивювали події, що відбувалися в ЦУМі. Тут були помічені чоловіки у балаклавах, а потім під’їхала поліція і «пов’язала» їх. У соцмережах поширюється ця інформація. Користувачі пишуть про відвернений пограбування ювелірного відділу.

Як розповіли Nikopolnews співробітники центрального універмагу, спроби пограбування не було. Насправді, правоохоронці просто проводили навчання. Згідно з легендою, злочинці роблять замах на «ювелірку», а поліція знешкоджує їх.

За словами наших співрозмовників, такі навчання проводяться и ЦУМі вже не в перший раз.

Фото: Олег Ковальов[:]

To Top