235
235

Баскетболіст з Нікополя став бронзовим призером чемпіонату України

Баскетболіст з Нікополя став бронзовим призером  чемпіонату України

Баскетболіст з Нікополя Олександр Третяк став бронзовим призером  чемпіонату України. Фінал змагань пройшов у Києві на  Контрактовій площі 31 серпня.

Про це повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

Минулої суботи у столиці відбувся фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед кадетів U-18. У ньому взяли участь 10 команд.

У складі команди PUSH-TEAM-КДЮСШ-4 з міста Кропивницький виступав вихованець ДЮСШ «Трубник» Олександр Третяк. На змаганнях він разом з командою здобув «бронзу».

«Команда PUSH-TEAM протягом зустрічі за 3 місце мала відчутну перевагу над Боярським UG, тому за три хвилини до кінця матчу достроково завершив гру (21:8) та виборов бронзові медалі», йдеться у повідомленні.

Вітаємо!

Ще новини Нікополя: Чи голосував депутат від Нікополя за Незалежність України у 1991 році і що про нього відомо?