Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
718
718

Близько 160 нікопольців загинули під час великої війни: мер прокоментував реконструкцію Алеї почесних поховань

Близько 160 нікопольців загинули під час великої війни

Близько 160 нікопольців загинули під час повномасштабного вторгнення.  Кожного з них поховали на кладовищі, на Алеї почесних поховань.

Як раніше ми писали, у місті оголосили тендер на 17 мільйонів гривень. За ці кошти планують реконструювати місця поховань загиблих Захисників. Цю тему жваво обговорюють у соціальних мережах. Дехто з людей пропонує перенести дані роботи на більш мирний час.

27 червня проведення вищезгаданого тендеру прокоментував міський голова Олександр Саюк під час прес-конференції. Повідомляє Nikopolnews.

За словами міського голови, з початку повномасштабного вторгнення росії на війні загинуло близько 160 нікопольців. Всі вони поховані на Алеї слави, на кладовищі. Родини, які втратили  на війні близьких, хочуть, щоб могили мали достойний вигляд.

Якщо б міська влада не почала займатися питанням реконструкції поховань полеглих на війні захисників, то це робили б їх рідні за власні кошти.

Близько 160 нікопольців загинули під час повномасштабного вторгнення: відео

«Це може торкнутися кожного. Пам’ять про тих, то віддав своє життя захищаючи Україну, повинна бути. І Алея почесних поховань наших Героїв повинна бути у належному стані. Чому, наприклад місто Київ або Дніпро може мати Алею почесних поховань, а Нікополь – ні?», сказав Олександр Саюк.

Очільник міста порадив тим, хто має питання щодо реконструкції вищезгаданої Алеї, то нехай поспілкується з родинами полеглих Героїв.

«Ми цю роботу з депутатами запланували. Ми її будемо проводити. Якщо у когось є питання стосовно фінансування або ще по чомусь, ми відкриті. Подавайте запити, ми надамо на них відповіді», сказав мер міста

Він додав, що роботи з реконструкції Алеї почесних поховань не впливають на захист Нікополя.

Ще новини Нікополя:«Чому ви не виїжджаєте?» — відповіді жінок з Нікополя, Харкова, Херсона, Одеси, Білопілля

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×