Квартири на продаж у Дніпрі

Допомога українцям
4077
4077

Директорка Нікопольської ЦБС потрапила до короткого списку Премії «Читомо»

Директорка Нікопольської ЦБС потрапила до короткого списку Премії «Читомо»

Директорка Нікопольської ЦБС Олена Стовба потрапила до короткого списку Премії «Читомо» номінації «Книжкова ініціатива, що сприяє промоції читання».

Про це повідомили на сторінці «Читомо» у соціальній мережі «Фейсбук», передає Nikopolnews.

«Пані Олена вже близько 10 років очолює Нікопольську МЦБС. З 2022 року місто Нікополь є зоною бойових дій. Позиції російських окупантів розташовані всього в декількох кілометрах від центральної бібліотеки Нікополя», йдеться у повідомленні.

Директорка Нікопольської ЦБС Олена стовба потрапила до списку престижної Премії

Директорка Нікопольської ЦБС потрапила до короткого списку Премії «Читомо» 2

Попри війну та обстріли у бібліотеках Нікополя регулярно поповнюються фонди, готуються тематичні виставки, читачі активно відвідують книгозбірню. В укритті бібліотеки є спальні місця для ночівлі. Так, сховище книжок перетворюється уночі на сховище для людей.

«Премія Читомо прагне відзначити професіоналізм, наполегливість та досягнення дієвців у сфері літератури і книговидання в Україні», зазначили у повідомленні

.

 

Ще новини Нікополя: Виконавчий комітет Нікопольської міської ради отримав новий ноутбук

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу