152
152

На обласних і міжнародних змаганнях дзюдоїсти з Нікополя стали чемпіонами

На обласних і міжнародних змаганнях дзюдоїсти з Нікополя стали чемпіонами. Про це повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

3 лютого у Дюссельдорфі (Німеччина) пройшов турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат. Нікополь на них представляв вихованець НДЮСШ «Трубник» Олександр Фельдман. Серед юнаків U-11, у ваговій категорії 29 кг, він став чемпіоном змагань.А також був нагороджений грамотою та медаллю.

Також 3 лютого у Дніпрі пройшов  Чемпіонат області з дзюдо серед кадетів і кадеток 2007-2009 років народження. У ньому взяли участь 142 юних спортсмени. Нікополь на них представляли вихованці НДЮСШ «Трубник».

Дзюдоїсти з Нікополя стали чемпіонами

426257137 398685005981326 9150741739454153219 n

Так, Альбіна Мусієнко у ваговій категорії до 63 кг і Денис Мулик в ваговій категорії 50 кг, які навчаються у Дніпропетровському фаховому коледжі спорту, стали переможцями чемпіонат.

Ці змагання відбіркові до Чемпіонату України з дзюдо серед кадетів, який відбудеться з 22 по 24 лютого у Києві.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів-викладачів Олександра Темураєва та Володимира Задорожного!