Герой України з Нікополя став переможцем ветеранського проєкту. Він отримав техніку для вирощування черешні.
Про це йдеться у сюжеті «Нікополь сьогодні», передає Nikopolnews.
Молодший сержант ЗСУ, Герой України Дмитро Куценко під час російського вторгнення в Україну служив у 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр». Під час запеклих боїв за Бахмут потрапив під ворожий авіаудар. Отримав важке поранення.
Герой України з Нікополя став переможцем ветеранського проєкту: відео
Захисник не втратив жагу до життя. Повернувшись додому Дмитро взяв участь у конкурсі ветеранських бізнес-проектів DVV International з фінансовою підтримкою DVV International в Україні.
«Цей конкурс проводився в рамках реінтеграції ветеранів та ветеранок, а такої їх сімей за фінансової підтримки федерального міністерства Німеччини. Його в Нікополь реалізує громадська організація «Козацький набат» Центру освіти дорослих»», говорить Ольга Пастушок, голова ГО «Козацький набат» Центру освіти дорослих.
Дмитро став переможцем конкурсу й отримав техніку для власного бізнесу.
«Спочатку не сильно вірив. Думав, що велика конкуренція. Може люди мають більш серйозні справи. Спробував взяти участь, все вийшло. Коли трактор приїхав додому. У мене з’явилися інші емоції та відчуття.Мені дуже приємно», говорить чоловік.
Дмитро Куценко має близько 4 гектарів землі. На ній вирощує черешню. Свій поданий на конкурс бізнес-план він так і назвав «Героїчна черешня».
На тракторі з навісним обладнанням герой з України зможе самостійно обробляти власні земельні ділянки та допомагати сусідам за потреби.
«На жаль у нас зараз в Україні така ситуація, що робочої сили стає все менше і менше. Будемо самі працювати», каже Дмитро.
Нікопольська міська рада проводить роботу з реінтеграції наших захисників та захисниць у мирне життя. Її проводить Центр освіти дорослих.
«Запрошуємо ветеранів і ветеранок, а також членів їх родин долучитися до програми Центру освіти дорослих. У центрі Ви зможете отримати різноманітні психологічні консультації, юридичні консультації, бізнес-консультації. Долучитися до психологічних, навчальних і професійних тренінгів. Долучитися до навчальних курсів. Також ми можемо розробити курси, які Вам необхідні для того, щоб Ви змогли соціалізуватися у мирне життя. Розпочати свою діяльність і підтримувати свою сім’ю», додала Ольга Пастушок
Ще новини Нікополя: «Тут люди — мішені в тирі»: як живе і працює Нікополь за 5 км від захопленої ЗАЕС – великий репортаж NV
Підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/nikopolnew