454
454

Гімнастки з Нікополя здобули призові місця на престижних змаганнях (фото)

Гімнастки з Нікополя

Гімнастки з Нікополя здобули призові місця на престижних змаганнях. Наше місто на гідно представили вихованки ДЮСШ №1 та ДЮСШ «Електрометалург», передає Nikopolnews.

З 21 по 23 квітня у Дніпрі пройшов ІІ всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «DNIPRO DIAMONDS OPEN CUP». У змаганнях взяли участь близько 640 гімнасток із Дніпропетровської, Запорізької, Харківської областей, а також Вінниці, Києва, Полтави та Чернігова.

Гімнастки змагалися у різних вікових категоріях від найменших, 2016 року народження до найстарших майстрів спорту, в індивідуальних та групових вправах. На цих змаганнях спортсменки з Нікополя завоювали наступні медалі:

1 місце у групових вправах за програмою майстрів спорту

• Анастасія Савюк;
  • Софія Ричкова;
  • Юлія Бичко;
  • Олеся Кончуковська;
  • Софія Аришева.

У групових вправах за програмою КМС у складі збірної команди Дніпропетровської області вихованка ДЮСШ «Електрометалург» – Анна Бичко посіла 1 місце, а 2 місце у групових вправах за програмою кандидатів в майстри спорту завоювали:

• 2 місце Мирослава Ананьєва.
  • 3 місце – Вікторія Каражова, Кіра Курило, Поліна Бас, Юлія Бичко, Олеся Кончуковська, Яна Савченко, Анастасія Савюк і Софія Ричкова (за програмою МСУ).

Окремі види вправ:

• 1 місце – Поліна Савченко, Дар’я Цебро, Амелія Луговська, Анна Бичко, Алла Самойлова-Рудь;
  • 2 місце – Ніколь Полканова, Олеся Кончуковська, Анастасія Савюк (за програмою МСУ);
  • 3 місце – Мирослава Ананьєва

На цих змаганнях серед учасниць 2010 року народження виступала вихованка ДЮСШ №1 Неоніла Якимець, яка зайняла 2 місце у багатоборстві, та була третьою у вправах з обручем. До того ж 23 квітня на Регіональному Чемпіонаті Німеччини з художньої гімнастки, що проходив у м. Леверкузен вихованка КЗ «ДЮСШ №1» Аліса Лозинська зайняла шосте місце. Як зазначили її тренери, для змагань такого рівня це не поганий результат.

Вітаємо гімнасток та їх тренерів Наталю Луньову, Валентину Шемету,  Сергія Карповича, Олесю Король та Олену Ястребову.

Гімнастки з Нікополя здобули призові місця на міжнародних та всеукраїнських змаганнях: фото