19 липня у Нікополі відбувся юнацький турнір з швидких шахів. Він був присвячений Дню спортивного тренера і Міжнародному дню шахів.
Про це розповів Мартиян Александр, передає Nikopolnews.
В змаганнях взяли 14 учасників, які були розподілені на 2 групи.
«В групі без розрядників та 1 юніорський розряд(8 гравців) обійшлося без великих сенсацій. Цікаво що доля призових місць визначалась в партії лідерів проти наших амазонок Софії та Діани. Цього разу фаворитам сильно пощастило», йдеться у повідомленні.
Результати:
- 1 місце – Фурманський Назар – 5 очок з 5
- 2 місце – Галушко Максим – 3,5 очок
- 3 місце – Кобиляшний Іван – 3 (всі тр.Григор’ян Д)
- 4-5 місця – Галь Іван та Юдіна Діана – по 2,5 очка
- 6 місце – Тарасенко Софія – 2 очок
- 7 місця – Меріда Богдан – 1 очок
- 8 місце – Свинаренко Сергій – 0,5 очка
У старшій групі грали студенти і школярі одне коло, 5 турів. Тут доля призових місць визначался в парах останнього туру.
«Брати Праники зійшлися в бронзовому дербі! Іван не став погоджуватися на мирову угоду віл Іллі і впевнено довів перевагу до перемоги. Найбільш видовищним був поєдинок Олексія проти Нікіти за 5 місце. Заічкін виявися дуже холоднокровним гравцем , а Майборода грав після тривалої перерви. Обидва шахісти показали змістовну гру де на секундах фортуна усміхнулась Олексію», – йдеться у повідомленні.
Результати:
Група Ю-20
- 1 місце – Шемрук В. – 5 очок з 5 – тр.Григор’ян Д)
- 2 місце – Кучинський А.- 4 очок (тр.Мартіян О.)
- 3 місце – Праник Іван – 3 очок – вдалий дебют!
- 4 місце – Праник Ілля – 2 очок
- 5 місце – Заічкін О. – 1 очко
- 6 місце – Майборода Н. – 0 очок
Переможці та призери нагороджені медалями солодкими призами, шаховою літературою і канцелярськими товарами від GM IQ Chess.
У Нікополі відбувся юнацький турнір з швидких шахів: фото
Ще новини Нікополя: Наталя Луньова з Нікополя отримала Подяку від начальника ОВА