Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1375
1375

Уродженець Нікопольщини розповів, як отримав поранення і втратив брата на війні (відео)

Уродженець Нікопольщини розповів

Назар Грабар, уродженець Нікопольщини розповів, як отримав поранення у груди на війні, а також, як втратив брата в цей роковий день… Про це повідомляє Nikopolnews з посиланням на ТСН..

Зірка кліпу співачки Світлани Лободи «Твои глаза», модель і танцівник Назар Грабар вперше розповів, як саме отримав поранення на війні. З початком повномасштабного вторгнення Грабар пішов в ЗСУ і захищає нашу країну від окупантів на передовій. Місяць тому військовий розповів, що взимку отримав поранення на передовій.

Уродженець Нікопольщини розповів

Грабар поділився, як саме дістав поранення. За словами захисника, в нього влучив уламок від ручної гранати. Причому, він потрапив у груди, коли Назар був у плитоносці:

«Коли в нас був бій, я сидів на коліні і міняв магазин. А коли ти сидиш на коліні, твоє тіло нахилене вперед і за рахунок того, що йде тиск на нижню частину плити, верхня відходить на сантиметрів п’ять. І за рахунок цього він (уламок від ракети – прим. ред.) туди потрапив», розповів Грабар.

Уродженець Нікопольщини розповів, як отримав поранення і втратив брата на війні (відео)

Як ми повідомляли раніше, Назар Грабар з початком повномасштабного вторгнення рф до України пішов захищати країну разом з рідним братом Іллею..

В той самий роковий день, коли він отримав поранення, його брат загинув… Вони служили в одному підрозділі. Як розповів Назар, коли уламок від гранати влучив йому у груди, він до останнього не хотів казати командиру, що поранений:

“Тому що за сто метрів на позиції збоку був мій брат. Я думаю: зараз скажу, що поранений, він же вилізе і бігтиме до мене. Тому я сказав, що зі мною все добре, але щось є у грудях. Але що довше ми сиділи, то більше мене заливало кров’ю. Мені стало холодно – почалася гіпотермія, тобто крові я втрачав чимало. Тому командир роти сказав, щоб мене оглянули”, – розповів Грабар

Брати Грабари разом стали на захист Батьківщини

Брати Грабари разом стали на захист Батьківщини

Врешті, медики сказали, що Назару треба зробити рентген в іншому місці, до якого треба було їхати хвилин 40. До останнього Назар не хотів їхати і залишати брата, але поранення для Грабара могло завершитися фатально. Тому після рентгену захисника відправили до клініки, де могли витягти уламок і провести операцію.

Грабар пригадує, що всі три години, поки їхав в автобусі до клініки, він плакав. Втім весь цей час Назар писав зв’язківцям і запитував, як його брат Ілля. Тоді захисник ще був живий:

“Я весь час пишу зв’язківцям: “Як там Ілля? Скажіть йому, що я норм, що скоро я повернуся”. Мені відповідають, що все гаразд – Ілля ліг спати, все тихо. І так цілий день: я питаю, як Ілля, мені відповідають, що все добре”, – поділився Назар

У той день Назар після двох діб вперше зміг заснути. Але його сон перервав командир телефонним дзвінком:

“Десь опів на першу ночі телефонує мені командир. Я піднімаю, і перші слова, які я чую, він каже: “Вибач Назаре, не вберегли. Ілля загинув”. Моя реакція – я не вірю. Я вибігаю з палати я кажу: “Не може бути! Не може такого бути”. Він каже: “Їх накриває, капєц – і танками, і мінометом, всім-всім. Ми вже декілька годин намагаємося витягти з позиції тіло, але накриває так, що капєц. Вже більше шести поранених, хто намагався витягти. Ця ніч була для мене, напевно, найстрашнішою у моєму житті. Всю ніч я простояв в лікарні на колінах і ридав”, – розповів, ледь стримуючи сльози, захисник

Ілля Грабар загинув на війні

Ексучасник балету Світлани Лободи, танцівник і модель Назар Грабар місяць тому розповів, що отримав посвідчення учасника бойових дій та нагрудний знак «Ветеран війни».

Уродженець Нікопольщини розповів, як отримав поранення на війні і втратив брата: відео

"Ты ж в россии ЗАРАБАТЫВАЛ"! Назар ГРАБАР відверто про ХЕЙТ, ФРОНТ і ЛОБОДУ“Ты ж в россии ЗАРАБАТЫВАЛ”! Назар ГРАБАР відверто про ХЕЙТ, ФРОНТ і ЛОБОДУ
To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×