Триває посилення захисту Нікополя. В місті встановлюють антидронові сітки, працює антидроновий загін і добровольче формування територіальної громади.
Про це на своїй пресконференції розповів міський голова Олександр Саюк 28 травня, передає Nikopolnews.
Триває посилення захисту Нікополя. Зокрема, від дронових атак. Робота в цьому напрямку почалася у 2025 році й буде продовжуватися поки є фінансування.
«Звісно, сітка – це як додатковий захист від повітряних атак і їх функціонування в будь-якому випадку, буде позитивним», сказав Олександр Саюк.
Посилення захисту Нікополя: відео
Триває й посилення військових. В тому числі їх спроможностей протистояти атакам дронів. У свою чергу військові тісно співпрацюють з військовою обласною адміністрацією. Ними вже багато зроблено для захисту Нікополя. Робота в цьому напрямку триває.
«Хочу подякувати обласній військовій адміністрації, вони дуже сильно допомагають і контролюють виконання цих направлень по захисту міста Нікополя», сказав Олександр Саюк.
Захист Нікополя посилила і поліція. Вони створили мобільно-вогневі групи. Є у нашому місті і добровольче формування територіальної громади ДФТГ.
За словами міського голови Олександра Саюка вже зроблено перші кроки щодо фінансування добровольчого формування територіальної громади. Зокрема, місто вже надало листа громаді, де формування зареєстроване. В ньому йдеться проте, Що Нікополь надасть допомогу ДФТГ, а громада її передасть
«Наша готовність точно є», сказав мер міста.
Ще новини Нікополя: «99% міст готуються до оборони»: на Дніпропетровщині та Запоріжжі посилюють укріплення — Сили оборони Півдня




